Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Dobry FOREX broker s kterym lze obchodovat behem zverejnovaní zpráv


akcizur

Doporučené příspěvky

Pozdravy všem

Prosím o radu nebo pomoc při výběru brokera, s kterým lze obchodovat hlavně během zveřejňování zpráv.
Chápu to správně, že když si vyberu brokera, který nemá Dealing desk, tak vždy dostanu cenu kterou zadám, tzn, nulová slipppage ? ( To znamená, že není Market maker ). Pokud to tak není, poradí mi někdo alespoň tip na brokera s nulovou, nebo velmi malou slippage, minikontrakty ( 10 000 lot ) a fixnimi malými spready, s kterým má dobré zkušenosti při obchodování během zpráv ?

Zdraví
Tomáš (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No si mu pomohol. :D Toto je takzka otazka, lebo pri fundamentoch nikdy nevies. Raz moze jedna platforma u jedneho brokera robit problem, inokedy druha u druheho a obcas mozu zlihat vsetky, alebo ani jedna. Aspon mne sa to tk javi. No som v tomto biznise kratko. Ale precitj si v SIDovom kutiku "FOREX" Spolahlivost brokerov. Teda tu: www.financnik.cz/forum/read.php?13,11544 :S :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Právě se zabývám výběrem brokera a chtěl bych se ujistit zda správně chápu rozdíl mezi Market Maker a ECN broker. ECN broker vždy garantuje cenu vstupu, příp. výstupu, takže nulová slipage? Jinými slovy buď příkaz provedene, nebo pokud není likvidita na dané ceně, tak ho neprovede vůbec?
Market Maker broker provede příkaz vždy, ale negaratuje zadanou cenu, výše slipage je daná likviditou na dané ceně?
Jaký typ brokera by jste mi doporučili?


Díky za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

CIP,

"...ECN broker vždy garantuje cenu vstupu, příp. výstupu, takže nulová slipage?...",ale nenulove komise :-),
doporucuju zkusit to nejprve s retail brokerem. Pokud chcete delat Forex, pak z vlastni zkusenosti ( a nejsem sam - viz Sidovo vlakno o Forexu , a viz jak psal kolega ICE vyse ) mohu doporucit napr. americkeho CMS. Slip je bud nulovy ci vice nez prijatelny v pripade volatilnejsich casu na trhu, navic mate pevne dany fixni spread a neplatite zadne komise:-)

hodne stesti s FX :-) !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
×
×
  • Vytvořit...