Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak změnit server na který se připojuji?


flakac

Doporučené příspěvky

Při instalaci TWS mám údajně možnost si vybrat server, kam se budu připojovat. Buď gw1.ibllc.com nebo gw1.ibllc.ch nebo gw1.ibllc.hk.com . Viz www.interactivebrokers.com/en/software/installationInstructions.php . Mně se nic takového v instalaci nenabídlo, a chtěl bych se zeptat, zda je toto možno měnit i po nainstalování TWS a kde se to nastavuje. Zjistil jsem že server ve Švýcarsku má lepší odezvu na ping než v US...
Nevíte kde se nastavuje, odkud chci brát data?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
možnost vybrat si server už není. Své klienty přiřazují na servery automaticky podle tvého sídla nebo co obchoduješ. Zmínka o tom je tady www.interactivebrokers.com/en/software/systemStatus.php?ib_entity=uk

Jedině se zkus obrátit na technickou podporu, jestli budou ochotni ti server změnit. Na IB diskuzi se před časem tento dotaz také objevil a mluvilo se tam něco o problému s posunem času :S

Já se také přihlašuji na americký server a tato myšlenka mě též napadla. Koukal jsem, že přihlašovací server je zadán v souboru C:\Jts\jts.ini ale problém je že jsem nikde nenarazil na číslo portu švýcarského serveru.

Hodně úspěchů
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...