Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Metals-Silver


Zezulka

Doporučené příspěvky

Uprimne se musim priznat, ze po procteni par clanku vim, ze tohle pro me proste neni a nechci se tim ani zabyvat, obchody si delam co nejjednodusi a nechci si to zbytecne zamotavat. Pokud za par let budu stale vydelavat, nevidim problem se k tomu opet vratit. Jenom teorie EW je opravdu na dlouhe studium. Drzim palce v tvem usili.

K diskuzi o stribre jsem vychazel hlavne ze sezonnosti - dat, ktere vyuzivam pro spready a opce ze stranek MRCI.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravim, jsem novacek, od minuleho tydne obchoduji na ostro na platformě X-Trade Brokers. Zrealizoval sem nějaké zisky, dneska jsem vstoupil do stříbra (obrázek příkladám) na short, měl jsem dojem, že se blíží korekce - alespoň malá. Bohužel, stříbro vylétlo jak blázen. Po důkladnějším studiu grafu jsem usoudil, že nejlepší bude den dva počkat, a pak doufat, že zrealizuju alespoň menší ztrátu, když ne zisk. Co myslíte vy? Díky za rady!

4675

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to HydrOgen:
to jsi vstoupil do obchodu s nebo bez SL? Pokud máš nastaven SL,tak není co řešit no a pokud jsi ho nenastavil tak ti přeji aby se to co nejrychleji otočilo a ty jsi nevymazal účet jak budeš stále doufat v obrat do short.
Tento trh nesleduji,takže ti nemůžu říct jak se trh chová,ale zeptám se na základě čeho jsi vstoupil? Signál nebo jen tak?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

HydrOgen:
nikdo, kdo nezná tvůj obchodní systém, ti nemůže poradit. Jestli se trh pohybuje "normálně" a máš nastavený stoploss, tak by ti měly výsledky backterstů napovědět, jestli má cenu čekat. Jestli nemáš SL, tak rychle upaluj z trhu ven, protože za dva dny také můžeš začít střádat na nový účet.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

HydrOgen:
podle tvych prispevku usuzuji ze se nachazis v tzv. hopemodu, coz neni moc dobry - clovek prestava uvazovat racionalne... Neznam tvuj OS, nevim jak mas natestovano a jestli mas pripraven nejaky scenar pro tyto "krizove" situace (zjevne ne), ale co je horsi - vzit tedka ztratu nebo jen doufat ze nevymazes ucet? Spolehas ze se dostavi korekce, ale co kdyz se nedostavi, co kdyz zacal dlouhodobej up-trend? Musis se rozhodnout sam, nikdo tady to rozhodnuti za tebe neudela, protoze to jsou tvoje penize...

Nelze predvidat jak se trh bude hybat, muzu byt jenom pripraven co budu delat az trh neco udela => byt tebou bych to uzavrel a udelal si pravidla co delat kdyz by se situace opakovala....

Preju ti at z toho vyjdes co nejlevneji a v budoucnu hodne uspesnych obchodu...

Jelda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...