Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vidim ze vsetci clenovia fora su fundamentalni traderi... :( Ja ako chartist verim, ze vsetky tieto veci su vopred zaratane v technickej analyze a zvysovanie ci znizovanie urokov ma velmi netrapi, ani to nesledujem :) Len ma tie spravy vytacaju, pretoze to na grafe vyraba nechutne zuby ktore mi obcas na chvilu pretrhnu stoploss a musim cakat kym sa burka utisi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik
pokud se podíváš pozorněji, tak toto vlákno se jmenuje Komentáře a tipy...proto si tady vyměňujeme především fundamentální názory..
"ako chartistovi" ti nebudu vyvracet, že je dost stupidní věřit tomu, že něco (co nikdo z 99% traderů neví předem, zda dnes konkrétně u libry bude nárust na 5,5 nebo 5,75 nebo to zůstane na 5,25%) je už předem zahrnuto v TA...
Nerad bych, aby to dopadlo s tebou jako na vlákně 12 statečných, kde to jak jsem četl, sklouzlo u tvých příspěvků k nějakým planým diskuzím o ho...o ničem..:-), mluv tady k věci - tedy k tomu, k čemu je vlákno názvem určeno...OK ?..:-).. Jinak tvoje příspěvky mažu
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ok, vidim ze vsade ma uz mazete (co je celkom prirodzene, pretoze nezdielam nazory davu alebo inak povedane "normalne" nazory), nie je podstatne, ci to nazves "stupidni", hlavne ze mi to funguje. Necitim potrebu tu nikomu otvarat oci, idem radsej prec venovat sa foram, kde rozmyslaju podobne.

Nebudem sa pytat, ake su dlhodobe zisky tu pritomnych... Napokon trh potrebuje aj investorov a ja sa vam chcem len podakovat, ze mi prispievate $ a rychlo dohanate moje pociatocne straty. Btw tento mesiac som mal jedinu stratu 5 pips (vcera), zvysok asi 8 tucnych ziskov po sebe. Jednoducho idem par krokov pred ostatnymi investormi (97%), ktori len neskoro naskakuju na vlak, ktory som rozbehol (3%).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...