Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No já věřil, že to dnes ta libra ubrání..včera jsem šel long na 1.9755 a přitáhl SL natěsno kdyby to náhodou bouchlo, takže mě to vyhodilo přesně na 1.9735. Nějak se mi zdá, že se tomu níž moc nechce...čekal jsem větší nákupní příkazy pod .9750. Ale tak uvidíme...třeba překvapi BB, i když dnes na něj nepůjdou žádné otázky.

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> gogo100,
> kdyz jsem mel 14,5 nebo 16,5 lotu, tak jsem cekal,
> ze se me nekdo zepta, proc mam tak blby pocet
> lotu? Nezeptal... u tebe mi to ale neda... Proc
> mas tak blby pocet lotu? :-)
>
Ahoj starej brachu,
ono u tebe rozluštit, kolik jsi měl v obchodě lotů byl často dost velký kumšt. Pořád jsi něco tuploval, ... a odebíral (MC), tak jsem se radši neptal. Kromě toho, ptát se tě, jestli jsi měl ranní (pro evropské burzy) kávovou sedlinu ve tvaru bankovního trezoru či džbánu na vodu by bylo naivní. Stejně tak, jako se tě ptát, zdali jsi viděl navečer okolo slunce červánky rudé či čistou oblohu (pro japonský trh), a nebo irizační jevy okolo luny (AUD). Prý necháváš plácat potomka do klávesnice(jen přehazuješ okénka s měnovými páry) a pak už jen inkasuješ zisky, co je na tom pravdy?
Dostaň mne prosím tě do obrazu, dlouho jsem to tu moc nestudoval (vše ale plyne, tak jak má, jen jsem zvolnil) - jaké je momentálně skóre stoplosisti vs. antistoplosisté?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešní pátek dosti netradičně ve znamení spíše absencí fundamentů z USA (mimo Michiganu v 16,00 hod)....
V 10,30 maloobchodní prodej v GB - předpoklady více než slušné a podle mne vy se mohla libra ke konci týdne trochu zvetit (pokud vyjdou předpoklady 0,6% a MO bude alespoň kolem 0,8-1%). Ods rána cable osciluje v dost úzkém rangu a te´d po otevření trhů by mohl hopsnout přes 1,975. Zkusím dnes věřit libře..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...