Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ALL,
tak jste doufam spokojeni se zaverem roku? :-) kapsicky plne dolarku? .-). Krasne pohyby, jako vanocni novacek jsem to necekal...

Kde je vlastne tech 80% traderu, co jsou v minusu? tady obcas nekdo uroni slzu, ale jinak jsou snad vsichni v zelenem, ne? :-)

Ale mirne k tematu... svezl jsem se dnes na long na librojenu a dolarojenu a to vicekrat a s vice loty :-)
Cabliku jsem moc neveril, skoda... :-( dnes skutecne po velmi dlouhe dobe vysly bankam jejich vize. Asi vylestily kristalove koule :-) Spokojenost! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

r65
z mé strany naprostá spokojenost, daří se mi (zatím) soustavně zelenit. A jelikož jsem dnes o půl páté ne podle TA ani nějakého MA ani boh-vie-čeho, jen podle zoufalých ocasů jižních 15min svíček (jih z pohledu např. káblu) obrátil v pravý čas a s vrabčáky jištěnými posuvným SL si spokojeně pokuřuji, není víc co si přát ;-)

K tématu: zaslechl jsem, že prý se keiretsu s vládou dohodly že budou jeník držet pod 119..

Moje předsevzetí do Nového Roku: naučit se používat nějaké smysluplné indikátory :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tritom,
ja dnes pouzival SR indikatory, ale emericky mluvici, nepodlehnete dojmu, ze je to suport a resistance... je to muj vlastni indikator :-).
Mam nemocny PC, tak jedu na nejake starsi kraksne, kde nemam zhola nic, jen ciste VT. Jinak pouzivam SIDovy pivotacke AOSy jako ticheho radce. V kazdem pripade je ale zapotrebi spolehnout se vzdy hlavne sam na sebe... a spoleham hlavne na "vycumeni grafu" :-).

Moje predsevzeti do NR je "nezmeknout" a shoduji se i s tvym :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

r65
přesně tak, zatím to mám postavené výhradně na vyčuměnosti grafů a sledování "co se děje ve světě".. a samozřejmě denně prolítávám různá fóra, v CZ výhradně finančníka (nic jiného co stojí za to tu prostě není; ale díkybohu se tady na těchto strašně fajn stránkách syndrom monopolu - průměrnost -nevyskytuje)..

To all
Mám rozečteného Eldera co teď vyšel v CZ.. je to hustá studená sprcha, doporučuji KAŽDÉMU i když nepíše přímo o FX.. Zatím mám přečtenu úvodní část o psychologii jedince a davu, úžasná věc. I když o všech těch věcech vlastně víte, resp. víte že je "radno je brát v potaz", dalo mi to dost přesvědčení že jisté nejsou jen domněnky které by se měly ctít a následovat, ale že některé věci jsou prostě dané, a nejde je "ochcat".. Úžasná kniha.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...