Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

… FND .. LTD … a ja vlastnim kontrakt …


Doporučené příspěvky

Ahojte,

Ako uplny zaciatocnik v komoditach by som sa rad opytal jednu otazku.
Co sa stane ak sa stane nasledovne:

Vstupim do obchodu iba s pouzitim SL … potom ma zrazi auto … nasleduje FND … LTD a kedze sa trh vyvijal v moj “prospech” stal som sa majitelom napr. neviem kolko ton kukurice. Po niekolkych tyzdnoch a prebudeni sa v nemocnici utekam k najblizsiemu PC dufajuc, ze moj SL bude odpaleny, ale co ak nie…???

Dakujem za vysvetlenie.

Miron.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Miron,
Pokud si dobře pamatuju, tak při otevírání účtu u brokera jsem zatrhával někde kolonku, že jsem spekulant a nemám zájem o fyzické dodání komodity. Předpokládám, tedy, že po FND mě bude broker kontaktovat a pokud bych nereagoval můj obchod uzavře před LTD. Doufám, že se nemýlím, pokud ano tak mě opravte....

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

diky za rychlou reakci.
zajima me, zda plati to ze borker uzavira v takovych pripadech pozici.

Jestli je to neco jako pravidlo (nepsany zakon.)). Pokud mam u brokera nekde v registraci zaskrtlou kolonku ze jsem spekulant automaticky zavre pozici pokud nastane FND (LTD).
Prijde mi divne ze napr IB pri svem mnozstvi klientu by mohl neco takoveho sledovat. A u diskontovych sluzeb?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911:

to vedro je fakt děsný, že ? :-)

willtrader:

mám účet u IB a tam to platí u všeho (všech komodit), broker mi pozici před LTD sám uzavře. Jestli to platí u všech brokerů netuším, ale určitě není problém se při otevírání účtu na to poptat. Popřípadě pokud již máte otevřený účet, tak věřím, že jeden email (telefonát) to jistě zařídí :-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...