Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Demo k vyzkoušení


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 44
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 6 months later...

Pekny den,

mam len jednu kratku doplnujucu otazku. Nepoznate nahodou niekto server z ktoreho by sa dali stahovat zadarmo burzove informacie napr. v XML alebo inom formate, z ktoreho by som potom vedel vykreslovat grafy.

Vyvijam si vlastny soft. a skusal som niekde taketo informacie najst, no neuspesne. Skusal som openTick a InteractiveBrokers, no nejak sa mi tam nepodarilo zaregistrovat tak aby ma pustili k ich datam, aj ked ponukaju aj vlastne rozhrania, na ktore sa da napojit...

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý podvečer,

měl bych zájem o obcdodování s komoditami, samozřejmě prozatím jen papírově...
Prozatím se jen učít, zkoušet, chybovat, napravovat...a vydržet, pak přejít na pravé obchodování..

Můžete mi prosím poradit jak nejlépe začít, i třeba jaké demo, nebo i jaké zkušenosti máte?
Za každou informaci, která mne přiblíží k mému cíli mnohokrát předem děkuji.

(některé informace, techniky znám z obchodování z akciového truhu, přesto bych potřeboval zorientovat)

Díky Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 týdny později...

potřeboval bych poradit nějakej software,nebo obchodní platformu nejlépe v češtině.Zkoušel jsem ardeus,ale nepodařilo se mi to spustit,volal jsem tam ,ale to mi nepomohlo.Potřeboval bych poradit od někoho kdo tuto platformu používá.Nebo popřípadě nějakou jinou.Chci si to nejprva vyzkoušet.Taky zde padl příspěvěk,že někdo má nějaké zkušenosti,ale neřekl jaké.Zajímalo by mě tedy jaké zkušenosti mají ostatní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiřívydělal:
Dobrý den, v češtině je toho k nalezení docela málo, nicméně vím že sierra chart byla z části i počeštěná, jinak osobně používám ninja trader , který je sice anglicky ale zde na finančníku jsou tutoriály k ovládání v češtině a je zdarma pokud přes něho nebudete obchodovat.
Jinak od ardeusu rychle pryč, je zde i o něm vlákno, tak si ho pročtěte.
Přeji úspěšný start.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...