Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Demo k vyzkoušení


Doporučené příspěvky

Jiřívydělal: Doporučuji nejprve si přečíst komoditní manuál, pak získáte zhruba představu o čem trading vlastně je, dále pak články zde umístěné a měla by Vám být většina věcí jasná.
Otázkou je co jsou to slušné peníze- 10 000; 50 000; 200 000 měsíčně? Zisky tu nemají pevné řády, co úspěšný trader to jiný výsledek, v podstatě tu ale není žádný limit, záleží jen na Vás. Zde na finančníku je spousta úspěšných traderů.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • Odpovědí 44
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 month later...

Lukaser5 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Solidní je to na www.xtb.cz ja stím cvičím a
> celkem dobre a je to v CZ


Dobrý den, prijíždím se příspěvky na fóru a konečně jsem narazil na XTB. Má někdo další zkušenosti s tímto brokerem? Snažím se začít a chtěl bych si osvojit nějaký SW, ve kterém budu později obchodovat naostro, tak jsem se dostal k XTB, ale nevím, jestli je to dobrá volba.
Předem dík za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

čaute,

v poslední době jsem shlédl 3 webináře od brokerjetu a trochu jsem zmatený. Turbo certifikáty se nedají kupovat v market access (či jinde) podobným způsobem jako CFD či futures u nich??? A u CFD není žádná páka???já myslel, že je to jak turbo certifikát. A jde si nějak ponastavovat někde, že se mi bude nakupovat ten turboknockout za tolik a prodávat za tolik(ale musí to být v rámci pár sekund to nastavení)? A u interactivebrokers ty turboknockout certifikáty musím nakupovat podobně jako v brokerjet???

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...