Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tip na software


Pisovb

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Jsem absolutní nováček na Forexu a trochu jsem se v tom ztratil. Program na obchodovaní mám, už se mi na Demu podařlilo pár úspěchů a přes víkend simuluji na starých datech. Jediné co mi scházi jsou grafy na základě kterých bych mohl odečíst např. 4 hodinovou výchilku trhu. Nepotřebuji programovat nebo neco podobného jen změřit výchylku a aby byl program pokud možno zdarma nebo za minimalní cenu. Děkuji za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

rád bych našel vhodný SW pro poziční obchodování komodit (včetně spreadu) a to jak pro samotné obchodování ,tak pro backtasting také s možností využití Woodieho CCI systému a jeho patternů.

Jako začátečník bych si konečně velice rád ujasnil s jakým SW do budoucna počítat.Bohužel po pročtení celé řady informací mám v tomto ohledu stále velký zmatek.Nevím jestli existuje SW ,který obsáhne všechny tyto potřeby nebo mi nezbývá nežli pro tyto účely pořídit více nežli jeden program.Zdvořile prosím někoho zasvěceného o radu.

Předem děkuji za pomoc.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

stejně tak jako stomas bych velmi potřeboval radu. Software je oblast tradingu, ve které jsem nejsem vůbec zběhlý. I přesto ale potřebuju najít program s daty, který bude slpnovat alespon většinu mých požadavků.

Potřebuji poradit v rozhodování mezi dvěma programy. Konkrétně mezi Ninja Traderem a Genesis Trade Navigator Gold. Oba programy jsem mněl v měsíčním demu. Ale narozdíl od NT u Navigatoru jsem dík "výukovým" videím vyzkoušel většinu funkcí.

Blíže k mým požadavkům... obchoduji futures pomocí Systému Triple screen v téměř neupraveném Elderovském stylu. Používám MACD, Force Index, Elder Ray a EMA. Tyto indikátory potřebuji mít co nejlépe zobrazené. V NT jsem tyto indikátory nenašel a programovací jazyk jsem nevyzkoušel. V Navigatoru mi jejich naprogramování zabralo 5minut. DAJÍ SE DO NINJA TRADERU POMOCÍ PROGRAMOVACÍHO JAZYKA SNADNO VLOŽIT TYTO INDIKÁTORY? Popř. jak je tento jazyk v poměru k Tradesense v navigátoru?

To co se mi líbí na NT je jeho Replay pro backtesting, protože si mohu přehrávat více grafů. Což je vzhledem k tomu, že využívám dva timeframy velmi užitečné. V Navigatoru se myslím dva najednou přehrát nedají.

Věci které potřebuji ve svvém programu je také dobrý Account Manager. V Navigatoru je možné si vést simulovaný paperový account. Odesílat "reálné" příkazy s čekáním na exekuci. Zkrátka mít simulovaný account s důkladným raportem. [bold] [/bold]Poskytuje Ninja Trader tuto možnost také? [bold] [/bold]Popřípadě poskytuje simulovaný account na starších datech při přehrávání grafů?

Další věcí u kterých bych potřeboval radu jsou spolehlivá EOD Futures data. Navigator poskytuje tato data za cca 60 USD měsíčně. Nevím ale nic o jejich kvalitě a možná bych ocenil i levnější varianty. Pokud někdo nějaké zná...

Zatím přeji hezký den a porsím o jakoukiliv reakci.

O'Donnel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...