Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Co budeme potřebovat k obchodování


Doporučené příspěvky

  • 4 months later...

jeste ke spolehlivemu PC... zasadni je volba pocitacoveho Zdroje ... nejlevnejsi spolehlive jsou zdroje znacky Fortron... drazsi a lepsi jsou seasonic, enermax, tagan...... rozhodne se vyhnete zdrojum jako eurocase, colorsit, KME, LC power, chill ....... rady hori a casto s sebou do vecnych lovist odnesou i harddisk ;) tzn pri koupi noveho pC rozhodne nesetrete na zdroji..... vice mene vsechny ostatni dnesni komponenty maji na trading dostatcne parametry se solidni rezervou (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Tak ja si myslim a uz aj v praxi pri pc mam odskusane ups a bez problemou. Moja UPS je na 4 zasuvky ktore drzia napatie aj po vypadnuti elektriky a dalsie 4 su zase len ked ide prud, tam mam, zapojenu trebarz lampu, ci repraky. Mam na nej aj prepatovu ochranu na net a uz som mal pc zapnute aj pocas velkych burok aj pc aj net slapalo vpohode, takze mozem len doporucit. :)

MNovak
Ked ti pride nahle burka a ty budes v pozicii, tak ju racej zavres aj v strate? Co ak ty ju zavres v strate a potom ked zapnes pc, budes nadavat, ze to islo dalej pekne, ale bez teba? A neviem ci si toto budes moct dovolit ak budes povedzme full timer trader. Toto neni buzeracia, len recnicka otazka. :S :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...