Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 23. Více o čtení grafů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Promiňte,že se ještě tak blbě ptám,ale pořád mi to s tím výpočtem nesedí a chci v tom mít jasno (jsem začátečník).

Když nakupuji (EUR-USD) na hodnotě třeba 1,3214(9) a prodávám na hodnotě 1,3978(8) u denního grafu,tak mi pořád vychází nějaký nesmysly.

Můžete mi s tím někdo pomoct a napsát třeba postup,budu vám velmi vděčný

Děkuji a hodně úspěchu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Dobry den ja by som mal mozno hlupu otazku ale radsej sa spytam.

chcel som si zistit hodnotu jedneho bodu na e mini S&P na CME www.cmegroup.com/trading/equity-index/us-index/e-mini-sandp500_contract_specifications.html

na cme som nasiel

0,25 indexových bodov = 12,50 dolárov znamena ze 12,50* 4 = 50 a to je hodnota jedneho bodu?

alebo som uplne mimo?

dakujem za odpoved.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 8 months later...

Ahoj,

neni mi jasne euro. V clanku 4. Hodne muziky za malo penez se pise nasledujici:
[ital]
"Minimálním "standardizovaným" kontraktem eura na komoditní burze je "balík Euro" v hodnotě 125 000 Euro.

....

Pokud se Euro hne tím správným směrem pouze o jediný cent vydělali jsme 1250 dolarů!"
[/ital]

To je OK, ale dle tohoto clanku je tick 1/100 a jeho hodnota 12,50 $, pritom dle vyse uvedneho je pri pohybu jednoho centu zisk 1250.

Prosim o vysvetleni pro ty mene chapave.

Diky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

crazee:
no ono vlastně jako futures existují minimálně 3 "Eura", jeden tick je vždy 0,0001 ale jeho hodnota se liší:

6E - tick 12.50 $ - www.cmegroup.com/trading/fx/g10/euro-fx_contract_specifications.html
E7 - tick 6,25 $ - www.cmegroup.com/trading/fx/g10/e-mini-euro-fx_contract_specifications.html
M6E - tick 1,25 $ - www.cmegroup.com/trading/fx/e-micros/e-micro-euro_contract_specifications.html

to vše jen eura ohodnocené v USD. Navíc je možné obchodovat Eura ve vztahu k dalším měnám (např. AUD, CAD, CHF, GBP, JPY, ...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...