Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Genesis Trade Navigator Platinum - Objednávka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 43
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 5 months later...
  • 2 týdny později...

Prosím Vás, může mi někdo poradit, jak stáhnout demoverzi tohoto programu?
Za odpověď budu moc vděčný, nevyznám se v pc, dělal jsem to podle návodu zde na finančníkovi, ale nejde mi to a když to chci stáhnout na stránkách výrobce, mám na výběr ze čtyř trial package kde jsou ale zároveň uvedené ceny za měsíc, takže fakt nevím :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nahrál jsem vám instalačku sem: www.ulozto.cz/7223573/tradenavinstall-exe demo si u nich zaregistrujte přes ten jejich formulař, pokud Vám nepřijde odpověd v rozumném čase tak jim napište mail.

Pokud zamýšlíte v TN tvořit mechanické strategie tak bych Vám spíš doporučil naučit se programovat, začít můžete zde: programujte.com/?akce=clanek&cl=2005050601-python-0-lekce

Ať se daří. Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fxmagico

Mockrát Vám děkuji, program jsem si stáhl a už běží a s tím programováním jste se mi trefil do noty! :)
Akorát se mi načítají intradenní data, stará pouze týden, pročetl jsem si pár starších příspěvků a stáhl si je přes ten modrý telefon, vše proběhlo úspešně, ale pořád se mi načítají jen týden dozadu, nevíte prosím jak na to??

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkuste nejprve stáhnout upgrade, opět přes modrej telefon je to poslední možnost.
Jinak co se mechanik a programování týká, tak být Vámi se do toho pythonu pustím hned a za dva tři měsíce už nebudete mít problém si naprogramovat cokoliv je to rozhodně lepší než vyhodit 2000usd za TN následně každy měsíc dalších 80 usd za data a pak po nějaké době zjistit, že možnosti TN Vás jen omezují, a že programovat se naučit musíte stejně, což je můj případ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Indyjones:

Podle toho co obchodujes. Ja mam Platinum koupeny a znova bych jej nekupoval protoze:
- pokud prestanete mit predplacena data od Genesis, program je temer nepouzitelny. Existuje sice mozny workaround, ale v dnesni dobe mi to prijde uzivatelsky opruz
- Platinum se da (nebo dal) pronajmout od brokera temer v cene dat

Pokud ti staci EOD data, zkus Ninja Trader s EOD daty Kineticku. To je reseni zdarma.
Dalsich moznosti je mnoho. Zavisi na tom co od platformy cekas. To jsi nenapsal.

Rozmysli si co potrebujes. Podle toho potom vyzkousej reseni.

jk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

uprimne, naozaj som sa velmi nezamyslal nad tym, co odne mozem ocakavat: snad 2 veci - presne realne data (nie EOD) a rychle vyplnenie/exekuciu prikazu...neviem, ci ma zmysel uvazovat aj o AOS - neverim totiz, ze vsetko je tak automaticky dokonale, aby niekedy/nikdy neprislo k chybe...

Tie 2 veci by snad stacili....porovnaval som viacero "znackovych" platforiem (NINJA, eSignal, MultiCharts, TS, StrategyRunner, Wealth-Lab, Genesis TN, CQG...) - akurat ze na deme je to nejake neslane - nemastne. Preto sa snazim vsimat si postrehy inych ... dost som tu videl odporucania na TS a TWA od Interact. Brokers...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Indyjones:

Data. na chvili jsem si data od Genesis zase predplatil. Ve volatilnich trazich jake byly pred par tydny Navigator celkem prekvapil s rychlosti. Porovnaval jsem s PFG a TransAct. V roce 2008 to byl s daty od Genesis celkem des. Takze pokrok.
Byl tam jeden rychly moment, kdy v datech Genesis kus chybel. Ono je to s daty tezke. Nevim jak to maji nyni, ale pred par lety to bylo tak, ze pokud meli problem s hlavnim datovym serverem, opravili je se zalozniho. Pokud ale byla data spatne i v zaloznim uz nic dalsiho nebylo. Pamatuji, ze jsem jim parkrat data reklamoval a jednou se stalo, ze nic lepsiho dodat nemohli.

Rychla exekuce. No to potom neni Navigator spravny cil. Navigator pres api komunikuje s ruznymi brokery. Zadny zazrak to neni. Obcas chyby.

Pro mne ma Navigator pozitiva:
- vsechna data mam v platforme celkem rychle dostupna. Liibi se mi jak pracuje s daty.
- moznost dopsat si nejaky jednoduchy indikator sam

Nevim zda to pomuze. Drzim palce.
jk

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...