Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.

Doporučené příspěvky

• Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2,0 na cable považuji za dobrou hranici, možná si to sáhne 20-30 pips pod ale víc asi ne. oproti tomu dolarojen peláší na sever, takže librojen tam pošuúpajdí za ním, mimo jeníky USD/CAD už taky běží na sever

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

ano lisakus, USD/CAD jasny long, technicky i fundamentalne. Teraz uz len spravny vystup. Technicky vraj okolo 1,085. Snad to data nejako v najblizsom case nepokazia. I ked klucova bude hranica 1,07 ktora uz zopar krat odolala.
Ralf

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

nae,
krome nasich snaznych prani asi neni jiny duvod, proc by to melo jit long, pokud je rec o librojeniku :-)
Zpravy tomu moc nenasvedcuji... jizni trend byl vydatny a vcelku souvisly, takze k otoceni bude dochazet zrejme pomalicku. Na druhou stranu jsme uz ale nekolikrat zazili, ze najednou "z niceho nic", tim myslim nic podle planovanych zprav, vyletel librojenik i o 100 pipsu...

Jemny sever tam citim, ale kua, budte opatrni! :-)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zdravim Forexaky:-) Co se tyce EUR/USD Bob pry dnes rano pozoval pred fotoaparaty dychtivych novinaru s hodinovym grafem napozadi a jeho nazor na vyvoj je zcela jasny...fundamenty nefundamenty, TA ci ne TA :-D Nevim jak vy ale ja jsem s Bobem od rana short :-D At se vam vsem dari obchody!!!

4029

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Helmann Napsal:
-------------------------------------------------------
> Co se to ksakru stalo....vite někdo proč jeníci
> tak oslabují???
>

posilují ne , teda nevím asi by si měl změnit brokera a platformu, tahá tě za fusekli. :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

No já vím proč se to zaseklo, rado nám do jeníků hodil várku longů co ? ... :)

Já teda držím i cad jpy tam to vypadá že ho radovan neobchoduje. :)

tak a sem venku, přišlo mi to teda hodně násilný ten pohyb dolů, jako když Suchánek tluče na zemi ležícího Géňu až sem se z toho orosil.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Návštěvník
Téma je uzavřené.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.