Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

lisakus Napsal:
-------------------------------------------------------
> řeže se to o každý pips, no to sem zvvědav pokud
> dolarojeník uzavře pod 118,20 5minTF tak půjdu
> short i ostatní jeníkové páry. :)

gjratuluju k presnemu vstupu a koukam jak svestka. v dobe kdy jsi to psal jsem sice uz byl par minut v shortu na librojenu podle ADXMA PP, ale necekal jsem vic nez par usmolenych pipsiku. nakonec jsem zavrel s 55 body. muzes trochu vic priblizit proc jsi ocekaval vetsi pohyb?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sirkl
používám adxma ale mám vyšší TK proto jsem měl vstup později, ale zároveň to bylo pod těmi formacemi co se tvořily na 5 min TF a přišlo mi že ti co tlačí z vrchu mají větší sílu. ale jak jsem psal už nemám nic otevřenýho , všechny vrabce sem naložil jsou připraveni ge grilování. :) a nový entry mi tam zase svítí pod dnešním low.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nae,
amen! .-)

-6k je dost ksakru! :-( kolik jsi mel celkove ucet?

Mel jsem dnes k librojenikovi respekt a dobre jsem udelal! Na short mi to prislo zoufale a na long odvazne :-)
Stihnul jsem naklepat rizky na dovcu, nakoupit, uklidit kocourovi, nasadit rakev na auto a po 3/4 roce ho umyt a podobne :-) a taky ty pohyby prozivat, uzasne i kdyz uzasle! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak klucka musím nakoupit a domů, pobavit a vykoupat prcka a po 8:00 zasednu opět ke stroji, tak už to nikam netahejte ať na mě něco zbyde. Asi to bude dlouhá noc, když se nám to zase pěkně rozpohybovalo. Pro klid duše nemám už nic otevřenýho. :)

Radovan

taky koukám domací povinosti, no aspoň se odstresujeme :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Stihnul jsem naklepat rizky na dovcu, nakoupit,
> uklidit kocourovi, nasadit rakev na auto a po 3/4
> roce ho umyt a podobne :-) ...

Co to máš za káru, že musíš vozit rakev ? Zapomeň na chvíli na svou oblíbenou měrnou jednotku a něco si už taky kup ! ;-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...