Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ha, a je to tady, korekce na cable....já to věděl
zdá se, že murphy pozlobil Radovana (a to sem tam nanaskakoval, abych ho neměl na svědomí)
H2O: podle TA je teď cable na rozhraní rozhodnout se, kam pude. Zatím spíš short a řek bych, že to je jen korekce. Čas ukáže. Každopádně raděj vyčkám. Už nějaký čas radši nechám protéct pipsy mezi prsty, než abych naskakoval když si nejsem jistý. Pokud to nesedí na podmínky systému, tak do toho nejdu. I když bych občas udělal dobře, většinou se porušovat podmínky nevyplácí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nečekám že cable a librojen teď někam, z ostra poběží pár roztrpčenejch že nebylo překvápko se sazbami zavíralo pozice, a librojen dobře brání hranici 232 takže nyní bych políčil entříky na 231,69. a Nezapomínat na odpolední fundamenty 16:00 ISM. Ve 14:30 Trichet stejně nic neudělá maximálně rozhoupe europáry nahoru dolů, to on umí velmi dobře. Možná ještě ve 14:30 CAD počet vydaných stavebních povoleních, vzhledem k tomu jak jsou USA a kanada ekonomicky provázány, bych se nedivil o dost horšímu výsledku. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Donan
záviděl jsem vám shorťákům proto, že jsem dodržel podmínky systému a přišel o zisk. Systém v mém pojetí je trendový. Trh do strany odfiltruje, ale takovéhle prudké zatáčky nezvládá.
Teď je připravený shortovat, jen co udělá signál. řek bych, že příští svíce (u mě 15M) rozhodne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...