Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Radovan: díky, ale z toho fakt nevidím kdy a proč jsi tam vlezl...;-(, bylo to ještě před zprávami ? asi jo... nemůžeš sem dát detail toho 1M grafu ?, nebo mi to pošli na mail pls - bret1slav zavinac centrum tecka cz... moje MT mi něco taky někde tam ukazovalo, ale bylo to před zprávami, tak jsem to zbaběle nevzal...

lisakus: jj, ;-) a pak dělaj chytrý...;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan

to vypadá moc dobře, a že vstupuješ ručně je vždycky lepší, jenom mi přijde že pokud to jedeš na minutovém grafu tak tam bude hodně falešných signálů zvláště na librojenu, jinak gratuluji k pěknému zisku. V neděli večer uvidíme co udělají asiati ale určitě budou reagovat na ty pracovní místa, mimochodem je to poprvé za 4 roky co byl minusový údaj. Jen je třeba si počkat na ten správný sešup, protože tam kluci hodí jistě větší korekc než to pošlou dolů. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ralph,
je to pracovni nazev udelatka od SIDa... puvodne byl prof a ted je vytuneny na profa :-)

Nezlobte se, nechci k tomu vic psat.,.. nejsem autor a ani majitel... mam to od SIDa v dlouhodobem pronajmu a nemam zadna prava s tim disponovat jinak, nez to pouzivat jen sam pro sebe, coz bych nerad porusil, diky pratelstvi se SIDem...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Udělátka jsou důležité a potřebné věci, ale úspěšného tradera z nikoho neudělají...
Radovane, mé dotazy nesměřují na podstatu těch udělátek... Ale když tak na to koukám, a jestliže ti v tom místě jak si myslím a jak upřesňuješ něco řeklo abys prodal, zejména na M1, pak ti nutně to něco ještě před těmi zprávami muselo také říct, abys minimálně vypad... nebo ne ? ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jen taková malá poznámka k blížícímu se pondělku.Po hektickém pátku jsem schválně sledoval XE. Taková drobná zajímavost je, že přes celý víkend (zatím) se ceny téměř nepohnuly od zavíracích cen.V některých případech ani o tik.Nepamatuji se, kdy v poslední době bylo něco podobného.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...