Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

R65,
ja mám zaručené info, že zaručené info nie sú ;-)

Dnes sa asi budeme spoliehať na TA, keďže už iné dáta v programe nie sú. Správy pre libru nič moc, tak neviem, ale ty máš ukazovátka od Sida... Skôr by som tam videl long na jenových pároch po nočných správach, tak ako vraví S.Woonder "uvidíme":-)
H2O

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus Napsal:
-------------------------------------------------------
> Udělátka jsou důležité a potřebné věci, ale
> úspěšného tradera z nikoho neudělají...
> Radovane, mé dotazy nesměřují na podstatu těch
> udělátek... Ale když tak na to koukám, a jestliže
> ti v tom místě jak si myslím a jak upřesňuješ něco
> řeklo abys prodal, zejména na M1, pak ti nutně to
> něco ještě před těmi zprávami muselo také říct,
> abys minimálně vypad... nebo ne ? ;-)

Jasne, reklo, je to i videt na prilozenem obrazku. Bud to ale vyhodnotim jako slaby signal podle rozestupu barevnych car (zjednodusene) nebo to ignoruji a nebo nejsem u stroje a propasnu to :-). V kazdem pripade jsem chtel mit predkoupeno pred zpravami na short, takze pokud bych to neudelal byval byl podle AOSu, udelal bych to rucne par minut pred zpravami, kdy to slo opacnym smerem, nez nasledny trend.

Jiste, mohl jsem podle sipky vyskocit ze shortu, jit na long a pak znovu na short, ale takovy machr nejsem :-) a z mych spreadu myslim dobre hospodari par rodin v USA :-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan: No dík... Já jen, že jak sleduji tvá vyjádření, tak není to tak dlouho, cos prezentoval, že jsi změnil styl - způsob - systém co já vím, že teď jedeš po 200$/lot, a že je lepší tam vlízt znovu..., pak ale oznámíš nějaké 200 - 300 pipsové runy a tak jsem z toho trochu zmatený... no chtěl bych to taky tak či tak (tj. po 200/lot nebo po 200-300 pipsech v jednom tahu...) umět a tak se ptám... Myslím ale, že zrovna v tom diskutovaném případě, že nejsi takový machr je přehnaná skromnost, protože to jsem viděl i já a snad i bez šipek či udělátek... Jenže mě by se určitě nepoštěstilo nebýt v tu správnou chvíli u stroje a také bych asi neměl nervy na to, nechat 130ti nebo kolika pipsový zisk běžet zpět na nulu nebo kam a to ještě před NFP ! ;) V každém případě kdybys nám sem mohl občas hodit svou vizi či záměr byli bychom Ti - nebo alespoň já určitě vděčni... Díky předem!

Jinak "nakoupeno na short" mívám někdy taky - po vypité 0.7 Jacka Daniela... :D :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

brus,
mam takove pravidlo, ze vlastne zadna pravidla nemam... ten "hlavni vejvar" delam temi kousky po 25 pipsech, resp. 200 babek na lot... po zpravach i vic, to jsem uz psal. Ale nekdy, zejmena nakazen jinymi trendujicimi :-), se chci svezt delsi dobu, nebot toho spreadu je silene moc! Nedavno jsem to pocital a je mi z toho mdlo!
Takze neni to tradicne, takovy dlouhy pohyb a je to hlavne v dobe, kdy nemam zaseto jinde a dany obchod me nijak neohrozuje, tzn. mam marginu na nekolik tisic pipsu protipohyb.
Byvavaly casy, dky jsem sel do kratkeho pohybu s 50 loty a uzil jsem si za par minut vice hruzy, nez za dva dny... ale take jsem vydelal vice, nez za dva dny .-) Kazda mince ma dve strany a tak kdyz nejezdim zrovna na motorce, tak i na fx je dost adrenalinu :-)

Jo, ja vam poradim a vy mi pak date do d*zky! .-) Jak vidite, nestydim se sem psat i svoje ulety, jako napr. onen CAD/JPY... to byste mi asi moc nepodekovali :-)

Osobne cekam librojen short, ale nejak se mi do toho nechce... jinak je to celkove line. Mam otevrenych sice jen par grafu a jsem liny sva tvrzeni overovat :-), ale krome jenikovych paru celkove nic moc. Uvidime za par minut...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan
pěkně napsáno, osobně očekávám librojen též short každou chvíli, někde těsně pod 230,30, pokud mi to ostatní jeníkové páry potvrdí. Ten CAD/JPY by mě taky strašil, naštěstí není tak běhavej jak ta potvůrka librojen. Nastavil bych si katastrofický SL jak píše Roos ve své knize a nechal bych to být abych se nezbláznil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65 Napsal:
-------------------------------------------------------
> lisakus,
> muj katastroficky SL je MC :-)))
>
> Radovan
> --------------------------------------------------
> --------------
> Kdo chce, hleda zpusoby. Kdo nechce, hleda
> duvody...


Přesně sem věděl že to napíšeš, inu jinak by se od tebe ani nehodilo, jinak kniha " Trading je byznys" je v češtině a hodně osobní, první věta autora začíná slovy "Toto je nebezpečná kniha..... " :) :)

Tak ze shortu na librojenu nic nebude, zatím:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan: jj, myslím, že největší tvou devizou je takový ten - odhaduji: laxně-flegmatický přístup :)
(Na motorce jezdím taky, ale vlastně - "...to není motorka, to je chopper, zlato"... :) )

Taky koukám kde na short librojen, nabízí se těch 232, byl to tuhý support a teď by z toho mohla být resistance... ale hlavní asi bude co řekne DJ až otevřou...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...