Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

kubika
vzorec pro swap na spotovém FX trhu se vypočítává v základu % poměrem, který vychází z mezibankovníh sazeb LIBOR a LIBID, tedy London Interbank Offer Rate a London Interbank Bid Rate. Každý den to upřesňuje více serverů, např. Synthesis Bank. www.synthesisbank.com/fr/sbtf/produits/forex/swap_rates
Vůbec bych se netrápil vlastními výpočty, když je to den co den přesně dáno a každý druhý broker to i zveřejňuje...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kubika
Ufff..co to je ? Ty údaje v tabulkách nejsou aktuální swap úrokové míry, ale přepočet..:-)..Selský rozum ti musí říct, že když jsi u librojenu long máš logicky pozitivní úrok a u short negativní, vzhledem k úročení jednotlivých měn.. To co si vyčetl z tabulek jsou přepočtové hodnoty mezi cenou (kurzem daného páru) a mezi % mezibankovními LIBOR a LIBID. I když je"neaktuální" neděle jsou denní úroky librojenu pro Long cca +26,4 USD a pro short -27,9 USD...+/- nějaký cent podle brokera a podle následného pohybu ceny po otevření...

ralph
nekoukal jsem na to, příjde mi to nyní u kiwi jako čekání na Godota (jen trochu jinak..:-))..nějaký gapíček tam asi bude..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M.F Napsal:
-------------------------------------------------------
> BoJ will intervention on the market at the levels
> above 126.50

Beru na vědomí... Kdes k tomu přišel ?

ALe nějak se mi nechtělo čekat a tak jsem momentálně short na jeníkovi i librojeníkovi, a zatím je to dobrý...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...