Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kubika Zhruba od 7,30 hod. jdou dolů všechny jpy páry a jeník vydatně posílil. Kdo skákal na dolarjen kolem 122,90, eurojen 165,10 a librojen 245,50 má se dobře....I když teď mi už to signalizuje konec progresivního vzestupu jpy, menší obrat na Long i menší "vyčerpání" síly jeníku...Taky cable, po ranním poklesu, se zdá, že se otřepe... SID

3804

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wendelin
jj, Vrabci a holubi jsou zlatí ve všech podobách, nejen slovně.:-)..Reagoval jsem jen s názorným obrázkem na kubika a jeho zmínku o librojenu...Silně progresivní posílení jeníku po otevření Curychu je asi pryč, teď se to holt motá různě...Zvetit by se mohlo euro...

kubika
120 USD (1200 USD s přepočteným 1,5 lotem) je hodně slušné ! Alespoň máš něco na moc dobrý oběd..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wendelin34 Napsal:
-------------------------------------------------------
> vsichni co jedou na jenicich se asi chystaji na
> dovolene na jih, je to uprk za slunickem :-)
>
Na jihu jsou ale momentálně strašná vedra, nevím nevím jestli je to na místě...;-)

Ty pěkný shorty na xxx/jpy jsem zaspal, tak teď koukám zda není čas na obvyklý směr ...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neviem čo hovoria Sidove indikátory, ale s carry bude dnes asi problém a jeho cesta nahor môže byť dosť neistá, pretože posledné vyjadrenia z Japonska a neistá situácia na akciovom trhu hovoria skôr v prospech JPY.
Napriek tomu som dnes ráno čítal, že zajtra má byť značná emisia cca. 10 mld. jedného fondu, ktorý by mal na USDJPY vytvoriť dostatočnú podporu na intradenných longoch, ale dlhodobejšie by sa JPY voči USD mal viac posilovať.
Uvidíme, ako to dnes začnú partneri za morom (ako hovorí wendelin34 ) na akciovom trhu a k tomu adekvátnu reakciu na carry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

---dolarove pary zacinaju korekcie, EUR/USD a cable sa odrazili od dna---


No ono to není tak jednoznačné,v každém případě je tam nějaký japonec,který nyní prodává velmi pomalu balík gbp,usd,eur a vyměnuje je za jpy,a vždycky když se vzbudí evropa,usa... uvidí že něco zaspali,tak to chtějí rychle dohnat a tak jsou tam ty propady,ale dokud ten japonec si ty svý prachy nevymění nebo to nebude pro něj nevýhodné ,tak to bude padat,ještě se mně jeví to,že oproti včerejšku se to nějak drží na dně a velmi neochotně to sem tam někdy stoupne





Link to comment
Sdílet pomocí služby

10 (! ) červených hodinových sviečok na USDJPY je skutočne dosť veľa, asi by to potrebovalo trochu zelenej.

Len tak zbežne som pozrel hodinové sviečky a niečo podobné bolo 13.3 keď boli 4 červené / 2 zelené / 9 červených 12/13.4 bolo 6 červených /1 zelená / 6 červených a samozrejme červené rely 27.2 keď zapracovala čína.

Myslím, že pripraviť si opatrný long s tesným stopom nie je zbytočné.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...