Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Fletmaster, tady bych s tebou zas tak docela nesouhlasil.... předpokládal jsi, že to neprorazí vzestupnou TL, ale bohužel, cena klesla až na 1,5983, takže to by jsi neustál ani se SL 300 pips. No leda že bys byl jeden z těch hazardérů, co jedou bez SL, tam, pravda, většinou vyjde jakákoli předpověď.... až pak jednou nevyjde ani ta a máš po účtě.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Fletmaster:
zdravim, tuhle jsme se tu přeli o významu technické a fund. analýzy. Chtěl jsem se zeptat co říkáš na posílení USD v pátek 7.8. po zvěřejnění zaměstnanosti z USA, tuším že to na páru EURUSD padlo o 200 bodů. Co ti říkala tvoje TA? a obchodoval jsi něco s USD?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nemáš pravdu. U mého cnx brokera, MBT i IKON byl v první minutě po vyhlášení NFP max. spread 6 pips, FXCM 10 na páru EURJPY. EURUSD bohužel nevím, ale předpokládal bych, že bude menší. A pokud obchoduješ méně než 10L, pak bych si s likviditou u slušného brokera takové starosti nedělal, to jsou jen takové báchorky deal desk brokerů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja nemam problem s likviditou ale hovorim preco sa zvacsil spread aby si to pochopil. Nie je to preto ze ta chce broker oklamat. NECHCE. Ja som si pozrel spread u oandy a fxpro u EURUSD a bolo to cca 25 pips pocas NFP. Kazdopadne aj 6 pips na EUR USD je dost. Niet sa co divit ze je 90% ludi v ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kudrna80 Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Fletmaster:
> Chtěl jsem se zeptat co
> říkáš na posílení USD v pátek 7.8. po zvěřejnění
> zaměstnanosti z USA, tuším že to na páru EURUSD
> padlo o 200 bodů. Co ti říkala tvoje TA? a
> obchodoval jsi něco s USD?

Dobry den.
Obchoduji jen GBP/USD (asi zatim) , a patek pro mě byl uspěšny = + 47 bodu . V čtrvtek jsem všiml, že kolem 12.30 se chystaji k razantnimu pochodu dolu , a kolem 13.00 se chystal vystavit sell stop , v tu chvili někdo zat´jukal do dvěři v kanclu. Byli to dva kluci nabizejici parfem a tak jsem nestihl vystavit order. 20 vterin rozhovoru a BAC šipka dolu na 100 bodu. Zkratka, kvůli parfemu byl jsem mimo. Ale asi to byl Boži zasah jelikož mnoho tradery mě pak psali, že měli prokluz , a odtáhli sell stopy až uplně dolu, a otevřene byli kolem 1.6870 . Tak jsem nakonec vděčny obchodnikum s parfemem, že jsem unikl infarktu.
Ano, TA už z minuleho tydně napovidalo , že se připravuje otačeni trendu po USD. Ale zatim stale to neni jednoznačne.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem měl spread standardní (1,8Pips) ve 14.30, ale možná mi něco uniklo, oni mi to roztahujou spíš tak na deset minut než se to uklidní, ale nějak většího sprd jsem si nevšiml, přesto ten pokles probíhal dost pozvolně asi až do 18h, takže není pravda že obchodovat zprávy je šílenství, já to nedělám, ale držel jsem sell od pondělí kdy to dost vyskočilo a tak nějak jsem tušil že je euro jaksi překoupený a že to nevydrží, tak jsem čekal až do pátku, právě na NFP, a to až na hranici většího rizika v MM, no a dopadlo to dobře. Ono právě podle TA kdy to překročilo rezistenci na 1,4330 jsem se bál že to půjde výš než na 1,4440, ale reakce na fundamenty přes týden ukázaly že euro už na týhle hranici nemá sílu jít výš, tak proto Sell.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...