Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

poplaky za uvěr ( maržin )


peta21

Doporučené příspěvky

Preji Vam krasne odpoledne,
doufam, ze muj dotaz nebude znit moc hloupe. A doufam ze bude k pochopeni ;-)
U akcii funguji spekulace na marzin tak, ze ja slozim nejakou zalohu a broker za me dokoupi zbytek
toho lotu ( baliku akcii ) a pokud drzim pozici dele nez jeden den, tak mi ten rozdil da na urok
a ja jeste platim dalsi poplatky za vyrizeni a vedeni uveru.
Jelikoz jsem uuuuuuuuuplny novacek tak jsem se chtel jenom ujistit zda-li to v komodytach funguje stejne nebo
jestli opravdu staci slozit zalohu a muzu byt treba cely tyden v pozici pouze za vstupni a vystupni poplatek.
Moc dekuji za jakykoliv info a jsem s pozdravem

PS - VELKY DIK autorum za tento web

Peta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

v komoditách žádné úvěry ani podobné věci neplatíte. Zkrátka a dobře, bude Vám zablokovaný margin na dobu co budete v pozici - ať je to jakkoliv dlouho, neplatíte žádné úroky ani podobné věci. Po uzavření obchodu Vám bude margin navrácen a vše co zaplatíte je brokerská komise (cca 5-40 USD).

Zdravím,
Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Dobrý den,

Peta21 přesně vystihl to, co mě zajímalo.Dnes jsem se chtěl přesně na tohle zeptat.Setkal jsem se s jednou brokerskou společností, která si to představuje takhle.Pokud jsem to nepochopil špatně, tak vám zablokuje margin, a zbytek peněz pro pákový efekt vám půjčí a z půjčky vám naskakují docela kruté úroky a celkově bylo docela neprůhledné na jak vysoké poplatky se vyšplháte.Opravte mě prosím, jestli se pletu, ale myslel jsem si, že veškeré poplatky jsou poplatky za 1 RT (poplatek za vstup a výstup z pozice).

Na závěr bych Vám, Petře a Tomáši chtěl moc poděkovat za tento web, který mi úplně změnil život.

Vladimír

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...