Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: EOD data do SierraChart, import csv souborů, načítání dat "tradičních komodit" z IB


Doporučené příspěvky

Byly použity středníky místo čárek na oddělení, čárky místo teček pro desetinný místa a bylo přehozené datum. Dělal jsem to v jiném programu, ve Wordu nemám moc zkušeností. Úspěch je, Sierra to v pohodě otevře a vše sedí, ale Bracket Trader se asi s txt nebo csv nekamarádí. Dělám backtest pomocí sim módu v BT a zobrazení v SCH a BT mi nechce tyhle soubory otevřít. No zkusím to ještě zítra.

Zatím díky, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Prosba o pomoc
Ze zajímavosti jsem si stáhnul data do Siery pro YG-mini gold 200712. Poprvé když jsem to stáhnul, tak vše proběhlo bez problémů. Pak jsem ještě chtěl stáhnout i měsíc 200710 a najednou mě vznikl zajímavý problém, 200710 se vůbec nestáhnul a místo toho mě to v chart setings stále píše v kolonce data range in file datum 1970-08-21 to 1970-08-21, to teda nechápu kam na ten datum přišel. Do Sierry zadávám kontraktní měsíc YG-200710-ECBOT. Zároveň se mě tímto rozhodil i kontraktní měsíc YG-200712-ECBOT, kde chybí data za poslední měsíc. Pokoušel jsem se tato data vymazat z adresáře Siery, ale ani to nepomohlo a při novém načtení grafů stále stejný problém. Teď už to nenačítá ani 200712 a ukazuje to nesmyslné datum z r 1970. Kde je prosím chyba?
Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...