Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Analýza posledních obchodních dnů z pohledu intradenního obchodníka (13)


Doporučené příspěvky

No, ER naozaj robi v sucasnej dobe velke pohyby a treba byt nie len opatrny pri vstupoch ale aj mat pevne nervy. Vcera som mal otvorenu poziciu +74 tickov/1 bar ale moj signal na vystup nebol este ani v plienkach. Nakoniec ma vyhodil na BE+1 a taky cas cloveku pripada ze jeho trading plan je na nic :). Obchodujem tiez system zalozeny na wcci, akurat ale 5min TF (3min mi daval o dost horsie vysledky na backteste).
Je naozaj narocne dodrziavat plan v takychto chvilach :)


Trejdu zdar!
Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, souhlas, v tyto dny je treba byt maximalne opatrny. Pri obchodnich planech s malym SL je predevsim potreba okamzite po vstupu do pozice zadavat SL rozhoduji obcas vteriny.
Na druhou stranu sam obchoduji mini DJ (graf tick 233) a behem poslednich nekolika malo dnu jsem zatim udelal 1300US/kontrakt, predevsim diky nekolika vyraznym sesupum . Dokonce jsem sobe a rodine presunul o tyden prazdniny:D

Takze vahani zvlast pri zakladnim SL a posunovani SL definitivne stranou, je to opravdu skola v techto dnech.

Zdravim
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
je to tak..Obchoduji též WCCI.Mám SL nastavený na 100 a v trzích posledních pár dní výrazně ztrácím..I když správně odhadnu směr trhu skončím buď hned na první korekci na SL nebo max na B/E (posunuji totiž SL po dosažení jednoho plného bodu) a teprve pak se trh rozjede..Zvětšovat SL se mi moc nechce, jak kvůli svému obchodnímu plánu,tak z důvodu velikosti mého účtu..Myslím že pro mě bude lepší momentálně se držet stranou než se to trochu zklidní..Dnešek byl o poznání klidnější...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Honzin: ruzny broker ruzny data:......ale ne zas tak brutalne ne....max maly nuance a ne totalne jinej vzhled...
kestli kazdy obchoduje na tak rozdilnych grafech tak to totalne nechapu a asi by me to dost odradilo............
to Tomnes: myslim ze tohle je stejny vysek grafu...8:37 begin...12:29 end....je to v evropskym formatu takze skutecne osm a pul hodiny od pul noci 6.26.07 (am). :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
nepanikařte. Petr měl pravdu. Mám taky Sieru, taky data od Sc Magic a ten graf je přesně ten, který vidím, když vypnu "time offset". Správné nastavení v Sierra Charts: Global settings -- Data/Trade Service Settings -- a pak nastavit u "Time offset" -7 hodin.
No problem. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...