Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

COLOSEUM


Pavla

Doporučené příspěvky

waza,

jak ze nejsi dal? minimalne nepujdes s colissem, coz je dobre. pokud ti vyhody nestaci tak ho pouzij, nech si radit a ja nevim co. treba tobe to bude vyhovovat. pokud by sis precetla jen sekci brokeri tak ho najdes. byl tu zminovany i s referencema asi stokrat. zacina na G. tak hledej aspon podle vlaken.
vzhledem k tomu ze CNB a mozna je do toho zapletena i KCP ma velice zvlastni pristup ohledne doporucovani brokeru co nemaji licenci v CR, tak si kluci nepreji jakykoli verejne doporucovani. sami uz byli od techto organizaci dotazovani. ac se nam to muze zdat jakkoli divne ci proti zdravemu rozumu, je to tak. takze si precti poradne to vlakno. je tam vse i kontakt na pana K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 257
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Děkuji za odpověď 911 a swenovi,

911 má pravdu, jsem dál a díky Vám, není však jisté že...
Vidím, že si trochu nerozumíme:
- nečekám rady, nechápu co je zajímavého dát někomu peníze ať mi je rozmnoží ON
a notabene ZADARMO, to je prostě nesmysl!
Nejsou-li obě strany zainteresovány např. na výnosech, vztah je odsouzen k zániku!
- nehledám nejlevnější poplatky, nehledám nejlevnější zboží a služby,
sama poskytuji služby, palcené i neplacené, ty neplacené bych si od sebe sama nevzala,
důvod - je to nefér vztah, z kterého nic nekouká.
- hledám spolehlivého partnera, jsem v oblasti financí střídavě od roku 1991. Všichni pamatujeme
fondy z KP (kup. privatizace), krachy obchodníků s cennými papíry, a jiných společnosí,
dokonce i s platnou licencí od ..., spoustu lidí, kteří přišli o peníze jen proto, že si nedali poradit atd.
Zde navíc hledáme partnery v jiné zemi, kontinentě, opatrnost je na místě, riskovat půjdeme jinam.

Tak díky moc za Váš čas a Vaše odpovědi
čas je drahý,
doporučení ceněna..
Zdenka (všichni máte přezdívky, 911 se mi moc líbí, takže příště "isis")

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hermanovi,
díky za odpověď. Stran angličtiny souhlasím na 100%.
Leč vše nejde najednou, postupně, postupně se vypracujeme k naprosté dokonalosti....
Analýzy a emoce, to jsou trhy. Někde jsem četla či slyšela na přednášce ( a historie i dnešní doba to dokazují) zhruba toto:
"Dnešní doba, globalizace, "interaktivní peníze" v rukách brokerů aj. umožňují mj. to,
že pěhem pár sekund se velké množství peněz přesune z jedné strany zeměkoule na druhou,
"interaktivní peníze" umožní chování, které lze přirovnat k chování stáda pakoňů (naprosto změnit směr o nečekaných x stupńů)....

Považuji toto za moc dobrou radu..

S pozdravem "Vždy připraven"
isis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak isis,
reknu to takhle. dle me proste v CR neni a zatim ani nemuze byt kvalitni broker. proc? konkurence a znalosti. budu ted mluvit trochu neomalene ale treba ti to pomuze. u nas proste nemaji zajem ti nejak pomoct. maji prachy a velke z tvych obchodu a jejich rady jsou vice nez komicke. navic ti blbecci jsou jen nahonci po telefonu, to ani nejsou brokeri. muzes myslim obchodvat i pres banky, ale co vim o CSOB tak mi ten pan rekl ze nevidi duvod proc by mi mel radit. jestli ti tohle prijde normlani tak prosim, otevri si ucet u ceskeho brokera. presvedc se sama. staci cist ty jejich analyzy. nerikam ze vsichni brokeri v US jsou lepsi. taky tam najdes zmetky, ale vellke firmy jsou schopne ti dobre poradit, hlidat ti moneymanagement atd. a nechaji si za to zaplatit. treba za obchod 50 a nekdo i 60 dolaru. pokud chces delat indexy tak by te mela zajimat CENA. dnes je konkurence tak velka ze rozhoduje CENA a SERVIS. takze jakmile ti vyhovuje platforma a poskytovatel dat CENA je taky dulezita. pokud nepochopis ze platit 20$ za proste kravina, tak goodbye. normalni cena je nekde 4,8-6$. v tomhle rozmezi jsou snad vsihcni. jak kvalitni hraci tak i ti mene kvalitni.
navic uz jsem to tady psal ja i jini, mas-li strach, pochybnosti zkontroluj si brokera pres NFA a dalsi organizeace. overis si jestli jsou proti nim vedeny zaloby a jake a kolik zaplatili na pokutach. vyhoda USA je ze maji vymakany system kontrol proti CR.
me treba taky trvalo dlouho nez jsem pronikl jak brokerii funguji, jake jsou moznosti pripjeni na burzu, jaka jsou data a ze jsou odlisna atd. proste to chvili trva.

tak hodne stesti

P.S. k te NFA. doporucuju si precist presne za co byla ktera spolecnost odsouzena. nekdy se clovek docte ze dostali pokutu jen za to ze na reklamnim letaku neupozornili na moznost rizika pri obchodovani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Lukáši, myslela jsem, že jsi 911..
díky za obšírnou odpověď a trochy veselí mezi grafy, brokry a komisemi. Vážím si Vašich zkušeností, co píšeš je jasné, veselé a skutečné.
Viděla jsem např. na vlastní oči brokera, který na předváděcím semináři na tabuli napsal Švícarsko..
to byla bomba...
Brokři mě neulovili po telefonu, byl to jakýsi přirozený vývoj, kam to povede uvidíme.

Nashledanou
isis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj 911,
určitě Tě tam nezařadím, taky dělám chyby, jak všichni ostatní, ale nějak to k tomu sedělo.
Horší je poplést Sell a Buy, i když, někdy je Sell lepší ten ten původně zamýšlený Buy....
Snad se moc na fóru nevykecávám,
ale dnes jsem měla v DEMO verzi D E N 1.130,- USD zisk,
(předtím přibližně takto: 1.den +500, 2. den -1.100, 3.den -2.100,4.- +700, 5. 250)
analýza mě zabrala cca 3 hodiny (nepočítám ty měsíce a roky před tím), obchodovala jsem od 7 s přestávkama asi do 17 hod (v přestávkách jsem normálně makala na svém).
Strategie se vyplatila, mezi grafy a papíry těžko hledám klávesnici...
našla jsem ji a tak se s moji radostí musím někomu svěřit....

isis

Příště už jen k věci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Mám s touto společností velmi špatné skušenosti. Připravili mě o dost velikou sumu. Opravdu Vám ty peníze nevydělají. Na českém kapitalovém trhu působí málo solventních firem tohoto typu. Mám ale i skušenost s jinou nejmenovanou společností, ti mi moji strátu dokázali vrátit, potom i něco vydělat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim .. chtel jsem zacit obchodovat prez kolosseum ,ale na zaklade tady toho vlakna jsem si to rozmyslel skoro vsichni tady psali ze jsou to zlodeji atd same spatne veci,maji pri nakoupeni 1 lotu poplatek treba EUR/USD 30 dol. vsichni jste psali ze dobra firma si nic neuctuje ,ale kdyz ted delam na demo verzi od cms tak je ten samej poplatek tak mam v tom opravdu gulas ..vcem je teda rozdil???
Diky Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nevim jak to ma colosseum :)) kazdopadne zacinas na -30 proto, ze 1 pip = 10 dolaru a rozdil mezi BID a ASK (tj. nabidkou a poptavkou) je u tveho brokera 3 pipsy.
Neni pravda, ze dobra firma si nic neuctuje - to by zemreli hlady :)) Kazda firma nejak musi zit.

Pro tebe staci, kdyz si stahnes demo primo od CMS, pokud chces VT, nebo metatrader od nejakeho jineho retail brokera, a muzes zacit smele demo obchodovat ;) Jestli si Colosseum neuctuje zadne poplatky navic (coz si nemyslim, ale mozne to je)... pak i tohle demo bude postacovat. Akorat - proc jit ke kovarickovi, kdyz muzes jit ke kovari ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No urcite mas pravdu dekuji za odpoved ,chtel bych vyzkouset nejdrive mini forex a pak nabehnout na normal .....na cms jsem psal email ale uz tyden zadna odezva primo na ten kontakt kterej tady davaj ....pry tam je nakej clovek ktery umi cesky a pomuze s otevrenim uctu sam to asi zatim nedam.tak snad cms bude dobra volba oproti kolosseu. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...