Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Domácí úkol na Vánoční svátky


Doporučené příspěvky

to EASY55

joachim ty úlohy ale NECHCE stíhat. A já taky ne. Přece si nebudu kazit Vánoce nějakýma domácíma úkolama. Maximálně si zkusím probrat v posteli s přítelkyní ten CECK-list, jak o něm píšou na konci článku ;)

Poslední roky, když něco dělám, tak většinou na 100%. Když odpočívám, tak naplno, když dělám, tak taky naplno a výsledky jsou až neuvěřitelné. Můj mozek (a samozřejmě i tělo) po kvalitním odpočinku podává kvalitní výkony. Proto přes Vánoce nic dělat nebudu. Zítra končím se vším a do 2.1. nechci práci a grafy ani vidět.

Přeji všem šťastné a veselé Vánoce, ať už u hromady dárků nebo statistik z backtestů. Děkuju všem, za to co tady na Finančníkovi napsali, moc jste mně tím pomohli. Hlavně 911, Martínek, Sid, Radovan65, Petr, Tomáš a mnoho dalších (tu) Doufám, že vám to tady budu moct příští rok oplatit a napsat tady taky něco pro vás užitečného nebo zajímavého. A nashledanou v Novém roce, který vám přeji co nejúspěšnější.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Domácí úkol je inspirující. A určitě jej zkombinuji s úkolem, který jsem si dal už před časem sám: konečně se začít na trading opravdu připravovat.
Zatím jsem se totiž přípravě věnoval jen nepravidelně - čtením knížek, sledováním webu - ale právě svátky chcu využít k vytvoření pravidelného rozvrhu, přebrání si toho kvanta informací, které jsem si za poslední dva měsíce nacpal do hlavičky, i k dokončení technického zázemí.
Nečekám od sebe, že přes svátky začnu backtestovat, ale chci mít vše připraveno tak, abych s testováním a zkoušením obchodní strategie mohl začít od prvních pracovních dní v novém roce.
A hory určitě stihnu taky! :)
Přeju všem pěkné svátky a hodně úspěchů.
«yvan»

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...