Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

short Live Cattle M05


ludvik

Doporučené příspěvky

Ten guláš ve weekly grafech mě taky zmátl, tak jsem se na to podíval a myslím si, že je to tím, jak se weekly grafy tvoří (vysvětlivky v manuálu k TNT). Prostě se dávají všechny kontrakty dohromady a platí vždy nejbližší kontraktní měsíc. Když si otevřeš květnové LC, tak zjistíš, že se sice obchodovalo jen asi 20 dní, ale pořád se drželo na těch 90.000 - to jsou ty tři týdny - vodorovné čárky ve weekly grafu (open, high,low i close byly stejné), zatímco červnové LC se vyšplahalo max. na 87.700. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík za vysvětlení. Jsem z toho trošku v šoku. Nikdy jsem si toho nevšiml. A to sleduju trend a různé formace na weekly grafech stále pro potvrzení hlavního trendu. V tomto případě je cena v současnosti úplně někde jinde. Díval jsem se na některé jiné komodity a nikde jsem na to teď nenarazil.

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zajímavé čtení, ale taky to trošku naznačuje, že by se na to normální člověk měl radši vykašlat. Myslím, že to není zas taková věda. Moc lidí asi na komoditách nezbohatne, ale po nějakém čase slušně zhodnocovat prachy určitě jde.Ale ještě to tam všechno proštuduju. Dík za typ.

Abych se vrátil k obchodu. Po dnešku se toho asi zbavím. Je čas se přesunout jinam. 800 USD, to jde. Chtělo by to pokaždý.

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...