Mladek

Account Statement - pomozte objasnit jenotlivé položky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám problém se Settlement po prodeji akcií. Údajně je to vždy v režimu T+3, čili peníze se vrátí na účet za tři dni. Navíc je třeba zřejmě ještě další den, aby se převedly do Buying power. Takže čtyři dni jsou peníze blokovány...

Je z toho nějaká cesta?

Děkuju.

marti318

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
marti318:
Takhle je to u cash account. Prostě musíte počkat na vypořádání obchodu, než budete mít peníze k dispozici. Pokud potřebujete mít peníze hned, přejděte na T-margin.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
rád bych se zeptal na zkušenost s create additional account. Pokud jsem to správně pochopil jedná se o podúčet, nikoli nový účet?? Nebo jde o zcela nový účet u kterého pouze nemusíme dodávat příslušné papíry? Fundovat musím opět 10000?
Díky za odpověď, v nápovědě na IB jsem podrobnosti nenašel.
p

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
PetrPavel:
Je to podúčet v tom smyslu, že máte jedny přihlašovací údaje na oba účty. V TWS vidíte oba účty najednou. Nicméně obchody na jednom neovlivňují druhý účet. Já jsem při zakládání musel akorát poslat 2 doklady kvůli potvzení adresy, nic víc. Fundovat se musí 10000. Jinak převody mezi těmito účty probíhají instantně.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Pri tvorbe druheho uctu nemusite fundovat 10.000 USD. Z IB mi psali, ze to lze obejit tim, ze do transferu z banky zadate jmeno banky: Bank a zvolite 10000. To staci k ovevreni druheho uctu...

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
fatmanjohn Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pri tvorbe druheho uctu nemusite fundovat 10.000
> USD. Z IB mi psali, ze to lze obejit tim, ze do
> transferu z banky zadate jmeno banky: Bank a
> zvolite 10000. To staci k ovevreni druheho uctu...

Dobry vedet! Diky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

Obchoduji live intraday, FDAX , FGBL, FESX. V TWS v položce " Special memorandum acount " se mi zobrazuje 8.00 EUR. Prosím o objasněni teto položky a co s ní lze dělat.
Jestli jsem pochopil dobře jedná se o nějaký druh úvěru, zřejmě jsem dočasně plně zablokoval účet v marginech?? V tom případě po ukončení obchodu by tato položka měla zmizet?

Děkuji
Marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se