Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Mladek

Account Statement - pomozte objasnit jenotlivé položky

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám problém se Settlement po prodeji akcií. Údajně je to vždy v režimu T+3, čili peníze se vrátí na účet za tři dni. Navíc je třeba zřejmě ještě další den, aby se převedly do Buying power. Takže čtyři dni jsou peníze blokovány...

Je z toho nějaká cesta?

Děkuju.

marti318

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
marti318:
Takhle je to u cash account. Prostě musíte počkat na vypořádání obchodu, než budete mít peníze k dispozici. Pokud potřebujete mít peníze hned, přejděte na T-margin.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,
rád bych se zeptal na zkušenost s create additional account. Pokud jsem to správně pochopil jedná se o podúčet, nikoli nový účet?? Nebo jde o zcela nový účet u kterého pouze nemusíme dodávat příslušné papíry? Fundovat musím opět 10000?
Díky za odpověď, v nápovědě na IB jsem podrobnosti nenašel.
p

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
PetrPavel:
Je to podúčet v tom smyslu, že máte jedny přihlašovací údaje na oba účty. V TWS vidíte oba účty najednou. Nicméně obchody na jednom neovlivňují druhý účet. Já jsem při zakládání musel akorát poslat 2 doklady kvůli potvzení adresy, nic víc. Fundovat se musí 10000. Jinak převody mezi těmito účty probíhají instantně.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
fatmanjohn Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pri tvorbe druheho uctu nemusite fundovat 10.000
> USD. Z IB mi psali, ze to lze obejit tim, ze do
> transferu z banky zadate jmeno banky: Bank a
> zvolite 10000. To staci k ovevreni druheho uctu...

Dobry vedet! Diky

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

Obchoduji live intraday, FDAX , FGBL, FESX. V TWS v položce " Special memorandum acount " se mi zobrazuje 8.00 EUR. Prosím o objasněni teto položky a co s ní lze dělat.
Jestli jsem pochopil dobře jedná se o nějaký druh úvěru, zřejmě jsem dočasně plně zablokoval účet v marginech?? V tom případě po ukončení obchodu by tato položka měla zmizet?

Děkuji
Marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.