Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Mladek

Account Statement - pomozte objasnit jenotlivé položky

Doporučené příspěvky

Dělám paper trading a nemohu se stále vyznat ve výpisech. Mám zmatek v tom, co jednotlivé položky znamenají. Myslel jsem, že případné nejasnosti vysleduji z průběhu obchodů, ale mám v tom spíše větší zmatek.

Nejlepší by byl celkový popis, co jednotlivé položky znamenají a jejich souvislosti.


Díky za rady.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Díky za odpověď, ale na těchto lincích se toho člověk moc konkrétního nedoví. Možná, že to řekne něco někomu, kdo o tom už dost ví, ale ten pak nepotřebuje již nic objasňovat.
Není mi stále jasné co konkrétně tyto položky znamenaní, kde se berou jejich hodnoty, jaký mají vztah mezi sebou atd. Vím něco o obchodování, ale nemám praxi.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nevím zda mi v tomto vlákně někdo pomůže, ale mám problém s registrací u IB. Podle staršího návodu na netu jsem se pracně prošel celý proces. Ale po odeslání dokladů ověřující totožnost mi přišel tento e-mail ze kterého nejsem chytrý. Nevím zda je nějaký problém neovládám dost dobře angličtinu.

Díky za radu
Martin

"Good afternoon!
thank you for your documents which have been accepted.
please elaborate as to the nature of your employer's business as the entry on the application is not sufficiently clear.
thank you in advance and best regards "

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Martine,
dokumenty, které jste jim zaslal jsou v pohodě, akceptovány ... jen se jim, podle mého, nezdá druh vašeho zaměstnání a chtějí to více popsat/vysvětlit.

ať se daří,
Míra

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den

Potřebuji radu ohledně doplnění informace na svůj ůčet od IB
Nejsem si jistý co mám na ůčtu označit,došli mě již 2 maili od IB

1)
Please log in to Account Management from the top right corner of the Interactive Brokers' website and examine that the information we have on file for your account is accurate. If any of the information is inaccurate, please correct the information. If you have any questions, please contact Customer Service.

2)
In addition, please visit our Welcome Guide for additional information on Trading, Account Maintenance, Statements, and Software by clicking the button below.

Prosím napište mi klidně i postup.. Díky

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý večer Martin 1986,

ad 1) máte se zalogovat do svého účtu, login je v pravem hornim rohu jejich stránek a zkontrolovat informace, které tam budou uvedené, pokud něco bude chybně, tak opravit .. v případě dotazů kontaktovat zákaznický servis

ad 2) ve volném čase navštívit jejich uvítacího průvodce s dalšími informacemi pro trading, správu ... průvodce by měl být přístupný kliknutím na tlačítko dole ... což tipuji, že bude něco v tom mailu

ať se daří,
Míra

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak a je to tady. Jako neangličtinář a s pomocí překladačů jsem se moc nedopídíl co po mně IB chce. Jen mám vybrat ze tří možností, které jsem uvedl níže, podepsat a potvrdit. Mám toto oznámení již delší dobu v Accountu Managementu v odstavci pod Trading Acces a v prvním řádku IB Dutch Auction Systém. Prosím kdo poradí?Myslím si, že to dostali všichni uživatelé od IB, tak ať je to i pro ostatní příp. odpověď

The undersigned hereby certifies that with respect to each IB account in which it has the opportunity to purchase and/or allocate new issues:

-The account is eligible to purchase new issues either because no restricted person (which includes those accounts that meet a general exemption and, by definition, are not restricted persons) holds a beneficial interest in the account, or because the account has implemented procedures to reduce the beneficial interests of all restricted persons with respect to new issues to in the aggregate below 10%, and the undersigned hereby represents that it will follow such procedures in connection with the purchase by the account of all new issues; or
-The undersigned is a conduit (such as a bank, foreign bank, broker/dealer, or investment adviser) and all purchases of new issues are, and will be, in compliance with the Rule. If the beneficial interests of all restricted persons in any one account exceeds in the aggregate 10% of the account but the account has implemented procedures to reduce the beneficial interest of all restricted persons with respect to new issues to in the aggregate below 10%, the undersigned hereby represents that it will follow such procedures in connection with the purchase by the account of all new issues; or
-The account is a restricted person and is not eligible to purchase new issues.
Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den

Při vyplňování registrace u IB položka " Accout type" mám na výběr Reg T Margin
Portfolio Margin
Cash
Prosím o radu, co je správně

Hezký den

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Záleží kolik peněz budete mít na účtu. Výhodnější (tj. menší marginy) nabízí Porfolio Margin, ale ten je k dispozici u účtů od 100 000 dolarů a výše.
Petr

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den

Zaslal jsem doklady k otevření účtu a přišla mi tato odpověď : Goood afternoon

thank you for your documents.

the address on the bank statement does not match the address entered on the application. please confirm your residential address by email and we will review the document againg.

please also advise the nature of your shop's business.

thank you in advance
best regards
Liz

Prosím o radu, nevím jak dál !!!

Děkuji

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Bojar,
podle všeho jste zaslal v dokladech odlišnou adresu, než kterou jste uvedl při vyplňování ... doklady k ověření se posílají právě pro toto ověření, takže ideálně si projděte, kam jste co napsal a musí to sedět, jinak váš nepustí dál

a zřejmě jste uvedl, že podnikáte apod ... chtějí to vysvětlit, podle všeho, zda nejste "z oboru"

M.

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Míro K,
děkuji za odpověď. Skutečně, na podnikatelském výpise z účtu je adresa místa podnikání a ta se liší od adresy na OP. Moje nepozornost.

přeji hezký den

Milan

Sdílet příspěvek


Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.