Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

IQ-Trade


AdamZ

Doporučené příspěvky

krakra,
ako napísal Petr, IQ Trade v mojom prípade je len sprostredkovatelom obchodnych možnosti brokera IB.
"upraviť na automatiku" - tym som myslel,že som sa na začiatku so sprostredkovatelom dohodol,že budem mať presne tie isté poplatky ako IB, ani o cent vyššie a bude mi automaticky pri každom obchode vyučtovaná hodnota poplatkov,ktorá je uvedená na IB strankach.
Pán Večera mi to na začiatku nastavil umňa preferovaných titulov s tym,že to neskôr nastaví komplet,ale to sa doposial nestalo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 years later...

sumasumárum :
1) místo cca 4 $ RT platit u IQ 39 $ RT ???!!! to by musel být servis i se šampaňským a kaviárem
2) další kauza tohoto pána je managed accounts u IQ, kde byly účty u MF Global ( zkrachoval) potom Vision
(neschválili jim Bussiness plán tak museli pryč s účty) k PFG ( další krach) - s účty nakládali borci z Lichtensteinu a ke ztrátám se samozřejmě nehlásí

ať si každý udělá obrázek sám o důvěryhodnosti tohoto pána i IQ (td) (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

úplně jsem překvapen, že by měl být pan Večeřa nedůvěryhodný. Domluvíte se s ním v češtině, je na telefonu, kdyby byl nějaký problém,  pozici vám zavře, poplatky má standardní 4 usd/rt, účet si přes něj můžete založit od 5000 USD. Myslím, že to je dobrá volba, pokud chce mít člověk účet u IB a sám obchodovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...