Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: NinjaTrader a obchodování v DOM


Doporučené příspěvky

zdravim,

prosim co znamenaju cisla v krajnych stlpcoch buy a sell? su to pocty cakajucich prikazov pre danu cenu?
napr. ak v stlpci buy bude hodnota 4000 a v stlpci sell 300, znamena to ze cena ma "ambiciu" posunut sa k cene na urovni riadku s hodnotou 4000?

inak povedane: ak v stlpci buy bude viac riadkov s vyssou hodnotou ako v stlpci sell, cena bude klesat?

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Dobrý den, taktéž by mě zajímalo jak je to s čísly v Domu. Chápu to tedy správně, že ty čísla znamenají počet čekajících příkazů? (bez zohlednění počtu kontraktů předpokládám) ještě by mě zajímalo co znamená počet v závorce u žluté, současné ceny. Děkuji za odpověď Paulito

12443

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

radim2 Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdravím, mě se to video nepřehrává, v postatě
> vubec nevidím okno videa, vidím jen obrázek,
> nevíte co s tím?

pre vsetkym ktorym to neprehrava na prvykrat ako mne, staci bud stlacit REFRESH tlacitko vo vasom prehliadaci alebo ist spat a zase dopredu vo vasom prehliadaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim vsechny
Chtel bych se zeptat ohledne paper tradingu. Pouzivate pro paper trading pripojeni "simulated data feed" nebo pripojeni zenfire ktere jste si vytvorili? ptam se protoze polozka "account" je seda a nejde vybrat zadny jiny ucet u pripojeni zenfire. Jeste se chci zeptat zda je moznost zadavat simulovane obchodni prikazy (simulovane obchodovat) pokud sem pripojen na 30 denni demo zenfire?
dekuji za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Joseph:

co se vašeho dotazu týče, tak "simulated data feed" slouží k ošahání software, k vyzkoušení zadávání příkazů atd..papertrading na reálných aktuálních datech připojujte přes "external data feed", ve vašem případě Zen-Fire..poté, co vám v control centru vyskočí dole vlevo zeleně "connected", můžete si otevřít graf a začít paper testovat..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
×
×
  • Vytvořit...