Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Videotutoriál: Nastavení komisí v programu NinjaTrader


Doporučené příspěvky

Sorry ze som mimo vlakno ale dufam ze diskutovat k novej teme budu viaceri ( mozno aj admin-i) a tak sa mi (mozno) dostane aj skorsej odpovede...
V piatok som skusal E-mini Es a TF a pri pokuse o zobrazenie casoveho grafu - konkretne 1,3,a 5-minutoveho mi vypisovalo nasledovne hlasenie:

Error on loading chart data for ´TF 03-09 Nybot´: Error on loading chart data for ´TF 03-09 Nybot´: Record is deleted.

Error on loading chart data for ´ES 03-09 Globex´: Error on loading chart data for ´ES 03-09 Globex´: Record is deleted
Neviete prosim v com je problem?

Vdaka!
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud by se to jeste nekomu stalo, zde je funkcni navod na opravu od ninja supportu:

Please disconnect from your data feed and go to Tools-->Options-->Misc-tab and click Repair DB.

Re-connect and check if the error message persists and if you can display more than 15 days of historical data.

Pak by vse melo byt funkcni

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vás,
vo fore, píšem prvý krát..táto stránka je super taktiež aj fórum..vďaka patrí autorom.
Chcel by som sa spýtať vzhladom na temu commision.
Na fóre čítam rôzne alternatívy a stále mi to nieje jasné, preto by som sa chcel spýtať kompetentných..aké komise možu pri kúpeni jedného kontraktu napríklad "Mini Russell 2000" 03/09 cez OEC,alebo iného tradera nastať?

Ja viem o týchto:
1. "commission rate per side" - čo býva približne 1,5-3$ záleži od providera.
2. "exchange fees" (ale neviem aké presne služby sú tam zahrnuté myslim tým NFA fees,clearing...?)-tie bývajú okolo 2$ per side

z toho vyplýva, že RT = 7-10$.

Sú teda nejaké iné komisie,napríklad za spread?



Ešte by som mal otázky viem, že budú hlúpe, pre Vás skúsených,ale aj vy ste kedysi boli začiatočnikmi..chcem mať istotu..
1.Na grafe napr.Ninja Traderu je vždy ukázana jedna aktuálna hodnota ..to je stredná hodnota kurzu..teda keď je napr. Buy=455,2, Sell=455,4,tak na grafe bude 455,3?

2.Ked obchodujem napr. "Mini Russell 2000" kde margin je v OEC 5500$ (čo si mimochodom myslím,že je dosť) a hodnota ticku je 0.1 / $10.00 , keď mám Buy=455,4, Sell=455,2 , tak na grafe bude počiatočná stredná hodnota 455,3?
Keď teda si myslím,že trh pojde hore, tak kúpim Buy=455,4 v tom momente som v mínuse 0,2 ticku,čiže 20$ + margin=5500$,ano?
Následne to predávam keď bude hodnota Sell=455,5 a teda som v zisku 0,1 ticku to činí 10$?
Margin by sa mi vrátil v plnej výške a vzhladom na vyšie uvedené komisie by bol RT=7-10$ , celkovo teda by som bol nule,alebo v zisku 0,3$?

Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc a pochopenie trade-ovania.

Luo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Ahoj všem,

víte prosím někdo, jakým způsobem lze nastavit komise v Strategy Analyzer? Zkoušel jsem, jak přes tool->options, tak instrumet manager->nastavení komise u instrumentu, přesto při backtestu je výsledná hodnota komisí 0.

Dotaz už výše padl, ale bohužel bez odpovědi.
Předem děkuji.
Viliam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...