Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Když nevíte kudy kam (1): redukujte


Doporučené příspěvky

Možná reaguji trochu pozdě na tento článek, ale potřeboval jsem čas abych si to redukování ověřil v backtestu i v live.

1. vyhodil jsem CCI a pro vstup a výstup používám jen 2x MA + Price Action
2. zredukoval jsem vstupní patterny (z 6 na 3)
3. zredukoval jsem výstupy - používám už jen 1 (+ 3 "situace" kdy mi svíčky hlásí že je potřeba okamžitě vypadnout z trhu)

A výsledky jsou velice pozitivní.

1. zvýšilo se mi % úspěšnosti obchodů
2. zvýšilo se RRR
3. zvýšil se průměrný zisk na obchod
4. a co je nejlepší, mnohem "radostněji" se mi tráví čas u počítače ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

zdravim,
asi se to na prvni pohled nezda, ale ono v tom grafu je nabitych (i nabytych:) hodne informaci, vsimnul sem si, ze cokoliv dalsiho co nutne nepotrebuju me rozptyluje a odvadi pozornost, hlavne v tech dulezitych okamzicich, redukce mi tez pomohla vsimnout si vice detailu a naucit se dalsi interpretaci toho co po redukci zbylo, muzu doporucit aspon vyzkouset.

hodne zdaru vsem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Skvely clanek, uplne jak ze zivota.
Pokud se mi doma nebo v praci neco nedari a nedokazu s tim pohnout kupredu, je to vetsinou proto ze se o to az moc snazim a hledam jakoukoli moznost tu zed prorazit, ci obejit a ono to nejde.
Pokud udelam krok zpatky (a podivam se sam sobe pres rameno), tak vidim i jednoduche reseni, ktere mi pomuze udelat dva pohodlne kroky kupredu.
Casto se snazime zivot si natolik usnadnit, az si ho nevedomky maximalne skombinujem a verim ze tradink neni vyjmka...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
×
×
  • Vytvořit...