Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Když nevíte kudy kam (2): přestávka pomůže!


Doporučené příspěvky

Ano, také jsem zjistil, že to takto funguje. Bohužel člověk má dojem, že když vysadí a dá si pauzu, tak je to úprk od nedořešeného problému. Tímto jsem trpěl poměrně dost. Tlačil jsem na pilu jak se dalo, ale k ničemu to nepomohlo. Tradingu se již nějaký čas nevěnuji, věnuji se internetovým projektům a i zde se tento problém objevuje. Opravdu když člověk neví kudy kam, je lepší vysadit, a celá problematika či nějaký svízel, který je na cestě se sice nevyřeší ale cesta k překonání tohoto problému se vystříbří a co je nejdůležitější objeví se cesty jak se posunout vpřed. Proto už ze zásady o víkendu vypínám mozek od všech pracovních problémů, v kapse mám malý blok a když jsem o víkendu např. někde v přírodě a sám od sebe přijde nějaký nápad jak mou dosavadní pracovní činnosti vylepšit, např. něco nového co by zákazníci ocenili, tak si to zapíši, v pondělí vždy usedám k PC a zapsané věci se snažím aplikovat. Pauza je tedy skvělým prostředkem jak si vyčistit mysl a předchozí problémy, které se jevily jako neřešitelné, se stanou snazšími. Odpočinek tedy již delší dobu neberu jako lelkování nebo zahálení, nýbrž jako součást procesu ke zlepšení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...