Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Live začátky intradenního obchodníka [5] - boj s egem a disciplínou


Doporučené příspěvky

jo, ja to chapu.. a ja to delam i v posteli:)
v backtestu sem mozna prilis rychlej, koukam jen, co jsem prehlid, pokud neco (nebo jestli to byla zcela "koser" ztrata) a jdu dal, ale testuju postupne ruzne systemy a napady, tak spis je to takove prvni priblizeni, hledam co by mi sedlo:) takze jeste uplny vitezny kandidat na OS neni. az bude, nasimuluju si to tak live jak to jen pujde:) diky za tipy.

jinak tim, jak to zkousim, ocenuju zpetne jeste formu, jakou to financnik serviruje, diky (tu)

hodne zdaru vsem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky bych se rád připojil k diskuzi. Osobně jsem upřednostnil FX a v srpnu to budou dva roky co se mu věnuji, emoce jsou věc, se kterou bojuji neustále. Časem se to velmi zlepšilo, jsem teď ve fázi kdy se pár dní držím, ale pak dojde trpělivost a vše se hroutí. Přikládám obrázek equity od 05.06.2009 do pátku minulého týdne. Nejsem schopný dodržovat dlouhodobě plán, bojuji s vlastním egem, ješitností, soutěživostí a se ztrátami. Nepochybuji o tom, že když vydržím, tak zvítězím, ale cesta k úspěchu opravdu stojí za to.

9512

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...