Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Live začátky intradenního obchodníka [6] – vyhodnocení prvního měsíce


Doporučené příspěvky

Petře,

Obchoduji naživo už rok a hodně jsem se ze začátku plácal a chvíly mi trvalo než jsem si zvyknul na to že se účet zvláště prvního půl roku pohybuje jak křivka seismologů při zemětřesení. Chci říct jen toto: Hodně se mi osvědčilo dělat pouze 1 obchod denně. S touto strategií za delší časovou periodu zatím nemám jediný ztrátový den!!! Dřív bych měl se stejnou strategií pytel ztrát a jistě i více ziskových obchodů. Tím chci jen říct to že vše co říkáte je pravda a stačí se podle toho začít jen chovat a myslet. Pravda že je těžké si zvyknout na to že trh trenduje a nejsem v tom ale to myslím je nepodstatné, důležité je přece udržet účet naživu a uživit se.

Každopádně děkuji za podporu a držím všem palce.
Foxxx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Výborný článek, hodně motivující. Sám jsem začal tento týden s papertradingem a už v paperu bojuju s psychikou (td) Od středy jsem uskutečnil 4 obchody a z toho 2 byly mimo obchodní plán! Očekával jsem, že budu podstatně disciplinovanější. Z toho článku vidím, že problémy s disciplínou nemám jen já :) Pokud to půjde a skončím první měsíc papertradingu v zisku minimálně 1000 USD na kontrakt, tak přecházím na live (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lordberry:

Tak to bych teda opravdu na tvém místě nedělal, otevřít si live po měsíci paperu.
Většinou je to tak, že když dosáhneš nějakého profitu začneš si víc dovolovat a myslet si že jsi dobrej.
Pak samozřejmě všechno nebo alespoň větší část zisku zase odevzdáš.
Zkus 3-4 měsíce být konzistentně v plusu a nemusí to být zrovna jen částka 1000$ může být menší nebo větší a pak si budeš možná s větším klidem dovolit jet live.
Nechci tě nějak ovlivňovat dělej si co chceš,ale mluvím z vlastní zkušenosti tak o tom alespoň popřemýšlej.

Zdravím Honza..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte :)
som tu momentalne uplne novy a toto je moj prvy prispevok.
Portal vyzera super a hlavne vysvetluje veci polopate co inde clovek nenajde.

Zatial som sa dostal k tlaci manualu ktory tu mate zdarma a chystam sa ho preluskat so zvyraznovackou v ruke.
Trhy akcie a nezavysle zarabanie ma zaujimaju uz dlhsiu dobu a preto som rad ze som vas nedavno objavil.
Som clovek prevazne opatrny a preto postupujem pomalsie.

Clanok ktory je tu uverejneny vyzera super a dufam ze o pol roka mozno neskor budem mat aj ja tak uzasne vysledky ( pre vas mozno nic moc :D ale my bezni smrtelnici na tie peniaze obbcas aj musime robit :D )

Dakujem este raz za prispevky a vela dobrych obchodov ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
×
×
  • Vytvořit...