Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Strategie


Doporučené příspěvky

Dobry vecer,
rad bych se zeptal Financnika, zda-li uvazuje o zavedeni noveho diskusniho fora, jehoz predmetem by byly ucelene obchodni strategie a obchodni systemy. Take bych se chtel zeptat registrovanych obchodniku, zda-li je o takove diskusni okno zajem??? Sam za sebe mohu rici, ze nejvice jsem se naucil ze strategii jinych obchodniku, kteri mi ukazali jejich ucelene pouzivani indikatoru, vstupu a vystupu z obchodu.

S pozdravem

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libici, ve skutecnosti jsme s tim jiz zacali - avsak trochu jinak. Jiste si kazdy vsimnul, ze tento tyden vznikla kategorie TRADERI TRADERUM, ve ktere ma momentalne svuj koutek o forexu SID. Tato kategorie vznikla prave z toho duvodu, ze pokud ma kdokoliv jakoukoliv odzkousenou strategii (vcetne Vas, Libici), a je ochoten takovou strategii odhalit jinym, plus uprimne v dane strategii "zaucovat" druhe - tak, jako to momentalne dela SID - pak je do teto kategorie velmi vitan. Pokud tedy nekdo z obchodniku ma jiz odzkousenou strategii a rad by pomohl druhym, at prosim posle email mne nebo Petrovi, muzeme se dohodnout o zalozeni samostatneho obchodikova koutku v kategorii TRADERI TRADERUM. Pevne verim, ze se naleznou i dalsi obchodnici s velkorysosti Sida! :-)
Zdravim,
Tomas
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...