Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Propojení TWS a Ninja Trader


MU35

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,
i já musela vyřešit stejný problém - přeinstalovat zpátky na TWS verzi 917
Ale protože nejsem počítačově zdatná v mazání a přeinstalaci programů, našla jsem od IB věcičku, která přeinstaluje zpátky na TWS917 sama.
tady je odkaz:
www.interactivebrokers.com/en/control/systemstandalone.php?os=win&ib_entity=llc
V tomhle případě chceme "downgradeTWS"
Stačí kliknout, stáhnout, kliknout na stažené a spustí se samotná instalace.

Pro případ, že nefunguje odkaz - do hledání na IB zadejte "install 917 downgrade TWS"

hodně štěstí.
Jana :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravim,

1. bylo mne receno, ze u IB hlida SL broker, takze ma byt pojisten vypadek v telekomunikaci.
Rad bych se dozvedel, jak se tento mechanizmus nastavi a predevsim pro SL definovane
v Ninja-Strategie. Muze mi nekdo poradit? Dekuji

2. Programuji Ninja-Strategie v Ninja-Scriptu. Nemohu najit moznost naprogramovat rucni vstup
behem behu strategie. Prikladem by byla napr. potreba pres buttom uzavrit obchod - ale
nechat strategii pracovat dal bez preruseni. Muze nekdo poradit? Dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý deň,
prosím o radu. V minulosti som mal prepojene NT7 s TWS. Aktualizoval som včera TWS na verziu 920. Dnes pri opätovnom spustení sa neviem napojiť na účet. Skontroloval som si celé nastavenie, všetko je OK vrátane API.

Po spustení connect sa NT napojí na TWS ale políčko Connecting v NT ostáva biele.

Ďakujem

Denis

Link to comment
Sdílet pomocí služby

adec01

NT7 podporuje prepojenie s TWS len do verzie 917, aspon tak som to cital na fore NT7.
Skus este maly trik a to namiesto tej ip adresy, ktora tam je defaultne nastavena pri vytvarani account connection myslim nieco ako 127.0.0 .... dat tvoju ip adresu. tu zistis cez start- run- cmd - ipconfig

ked si taketo pripojenie vytvoris najprv zapinaj TWS-ko a potom NT. heslo pri vytvarani account connection nemusis vkladat do NT.

Uz som to niekde pisal tak skus pohladat v mojich starsich prispevkoch. Tam som to rozpisoval viac

;)

A NEZABUDNI povolit api v configuration menu sekcia api

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer všem.
Prosím o pomoc. Nefunguje mi spojení TWS + Ninja. Dočetl jsem se, že musím mít verzi TWS max.917. Jenže nemůžu jí na stránkách Interactivebrokers najít. Ani výše zmínění odkaz verzi 917 nenajde a nabízí mi to nejnižší verzi 918 na které to samozřejmě taky nefunguje. Díky za pomoc. Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to introus
děkuji za odpověď, ale nějak mi to pořád nefunguje. Na supportu Ninjatraderu jsem našel odkaz na verzi TWS 917.8, kterou jsem úspěšně nainstaloval, ale bohužel se k ní nejde přihlásit a nevím proč. Po té jsem tedy nainstaloval verzi TWS 918 v NinjaTrader jsem přepsal IP adresu ze 127.0.0. atd. na svojí IP adresu. A také nic. Zřejmě dělám něco špatně a nevím co. Jdu laborovat dál. Pokud máš nějaký nápad budu za něj moc rád. Ještě jednou děkuji. Tomáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prudil

neviem teda aku si tam zadal adresu ale ked som skusil tu stranku na internete co si pisal tak mi to ukazalo uplne inu adresu aku pouzivam na prepojenie NT s TWS , takze skus adresu ktoru si zistis vo svojom pocitaci

navod:

Start - Run - do okna Run zadaj prikaz "cmd" ked sa ti otvori cierne okno zadaj rovno tam kde je kurzor "ipconfig" a enter . ip adressu tam najdes popri ostatnych veciach. zadaj tuto ip adressu pri vytvarani account connection v NT
daj vediet ako, pretoz mne to funguje bez problemov.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...