Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
tomnes

TOS-umi nekdo programovat?

Doporučené příspěvky

Zdravim,

rad bych poprosil - pokud by nekdo zvladnul programovani v TOS, rad bych poptal jednoduchy indikator, ktery v ramci intradenni seance automaticky vykresluje high dne a low dne (v ramci regulernich obchodnich hodin) a 50% retracement. Pokud by nekdo zvladnul, napiste mne prosim na tomas@financnik.cz . Dekuji mnohokrat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Vidím Tome, že jste taky koukal po někom, kdo by zvládl zpracovat nějaký indikátor do TOS. Máte na mysli High/Low a 50% retracement aktuálního obchodního dne předpokládám.

Vyřešil jste nějak tento indikátor, nebo našel někoho, kdo to zvládl naprogramovat?
Nějak omylem jsem totiž minimálně High/Low aktuálního dne zobrazil při snaze o vytvoření mého indikátoru a 50% retracement by snad nemusel být tak těžký dodělat. Kdo ví, jestli jsem to nechal někde uloženo.

Ptám se, neboť váš dotaz je už rok starý.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.