Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Predikce časových řad


Doporučené příspěvky

velmi zaujimave linky aj som rad ze mam teraz leto a mam cas to citat a skusat.. a buduci rok si urcite dam umelu inteligenciu aj neuronove siete (ako predmety)

.. inak ekonomicke indikatory, urobil (a zverejnil) niekto nejaku lepsiu statistiku vplyvu jednotlivych indikatorov ? myslim tym napriklad vplyv rozdielu ocakavaneho od skutocnej hodnoty pripadne dlhodobe vplyvy ??

skusal som nieco take urobit na indikatore ktory je zverejnovani kazdy stvrtok 14:30 (tusim nezamestnanost) ale bol to dost chaos tiez boli casto vyhlasovane simultanne aj ine spravy tak to bolo dost na nic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 125
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sals3r0
Ad (Ad mikkom) - predikci predikce jsem mel v planu udelat tak, ze pustim system (treba SVM) na datech a pak pustim druhy system (zas treba SVM) na equity co mi vyhodi puvodni system. Skoro jsem to udelal, nez jsem si uvedomil, ze neznam duvod, proc by to melo fungovat (stejne tak nevim, proc by mela fungovat technicka analyza obecne...).

Jinak diky za pekny clanek od neuroshellu (vtipne je, ze jedine pouziti neuronove site je tam na linearni regresi... a stejne si to lidi koupi:)), statisticka arbitraz ma aspon trochu duvod fungovat, narozdil od vesteni z kamenu (pardon, ceny).
Snad se ti to podari rozchodit, trocha optimismu by se tu sesla...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Vzhledem k tomu, ze majitele tohoto webu dosli k zaveru, ze jen oni a absolventi jejich kurzu maji patent na parove obchodovani akcii, cili nikdo jiny nesmi o tomto tematu na tomto webu jakkoliv diskutovat (viz zamcene vlakno o parovem obchodovani), dosel jsem ja k zaveru, ze jiz dale nechci a nebudu poskytovat svoje soukrome know-how tykajici se predikci casovych rad zadarmo na webu, kde se majitele chovaji timto zpusobem.

Povazujte tento muj prispevek za posledni v tomto vlaknu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...