Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Reálné obchody?


HOVED111

Doporučené příspěvky

Přátelé obchodníci,
dovolím si otevřít tohle vlákno i velkým rizikem nepochopení. Byl bych rád, kdyby se tady objevilo občas něco málo z reálných obchodů. Příspěvky typu „ to jsem včera mohl nebo zobchodoval na simu, nebo demu“ a následný rozbor trhu mě fakt moc nenaplňují. Zásadně nechci, aby vlákno sloužilo k honění ega některých jedinců. Spíše naopak. Vůbec nevadí (teda aspoň mně), že trader udělá ten den – měsíc ještě dalších xx obchodů a jen se nepodělí. Ani mi nejde o rozkrývání know how. Zveřejnění aktuálního obchodu vyžaduje velký kus sebedůvěry a asertivity. Samozřejmě nemám na mysli obchody scalp systém s PT 2b na NQ a pdb. Spousta traderů píše, že používá bracket ord. a jiné pevné limity a po zadání odcházejí raději od PC. Pak stačí přepnout a napsat malou textovku sem…. Nejde o on-line sledování, ale já se klidně podívám na zajímavý level (obchod) zpětně i pár hodin i dnů. I s následným malým komentářem – není třeba. Pokud chcete, napište. Pokud ne, ignorujte. Předem Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ranojsem nestihl, prikladam teda EUR, cena se vraci do silne resitance cili prilezitost k sell, mel jsem limit na 1.4450 je in cil na 1.4420 pak dle situace pokud dojde k prolomeni a silnemu pohyb dolu drzet s cilem na 1.4370, pokud dojde k odrazeni zpet na long, ven z pozice a cekat pokud out a opet short nad 1.4450. Druhy je short GBP k 1.6300.

16956

16957

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...