Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation kód pomoc


Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

může mně prosím někdo z programátorů / uživatelů TS (MCH) pomoci s vyřešením problému?
Potřebuji najít způsob, jak počítat počet úseček uběhlých od určité události.

Příklad:
CONDITION1 = C>O

If CONDITION1 = True, začni počítat úsečky od této události.

Pokud uběhla 1 úsečka, pak BARSsinceTrue = 1,
pokud uběhly 2 úsečky, pak BARSsinceTrue = 2,

atd.

Děkuji za případnou pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

k tomu prvnimu prispevku. Je mozne upresnit nekolik bodu?
1) Co v pripade ze podminka prestane platit? Stale pocitat?
2) Co v pripade ze podminka opet nastane? Pocitat znovu od 1?

Predem predesilam, ze konkretne easylanguage/powerlanguage jsem videl z rychliku, ale vychazim z jinych programatorskych znalosti :)
Ale resil bych to pripad
1) Nadefinovat prommenou typu bool s default hodnotou false ktera se pri splneni podminky nahodi na true a promennou counter (BARSsinceTrue) s default hodnotou 1, ktera se v pripade ze je prvni promenna true inkrementuje o 1.
2) V podstate podobne, jen se pri opetovnem splneni podminky counter nahodi na 1.

Pokud se najde nekdo kdo je odbornik, tak muze dat primo vypisy ze zdrojaku. Pokud se nikdo nenajde a nespechate, tak mi dejte vedet a podle nahledu na syntaxi mi dejte tyden nez se EL doucim a pak bych poslal konkretni reseni v EL.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Davidoff77,

děkuji. Můžete mně prosím napsat na tomas@financnik.cz? Poslal bych přesné zadání. Pokud byste si našel chvilku mně s kódem pomoci, opravdu moc by mně to pomohlo. Strávil jsem s tím poslední dva dny a už jsem z toho poněkud bezradný, protože stále to nedělá, co potřebuji. Určitě už se jedná o pokročilejší záležitost, ale pro programátora to bude počítám hračka :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...