Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy OnLine v IB platformě


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 106
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To:Martinek Ako to mate ten IBCHARTS nastaveny ? - v rozklikavaci mate nieco taketo- "DAX fut 0512 dtb; IB" ??? Pridanie novej komodity -> Tools->Securities list->Insert->IB Sec editor; pristupne futures z ibchart mozete zistit cez Data->IB->Lookup->Symbol: napr. DAX Exchange:DTB (V PRIPADE DAX)=>KLIK LOOKUP - najde vsetky kontr.mesiace a v akom tvare sa pouzivaju. Este moze byt problem v nastaveni casu burzy - mate nonstop vedla DAX??? - (Tools-Securities list-stlpec Trading hours) Prikladam moje nastavenie Securities listu:

478

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ulozil som sem http://www.borco.sk/trading/IBCharts_All.xml moje aktualne nastavenia - mozete si ich ak mate zaujem stiahnut, ulozit na disk a nacitat - Tools -> Templates -> Load Neviem ci to ulozilo komplet nastavenia ale snad ano. Predpokladam ze mate stiahnute, nainstalovane a spustene IB TraderWorkstation este pred spustenim IBCHARTS, a v TWS mate nastavene povolene Enable ActiveX and Socket Clients, a taktiez sedi TWS port v IBCHARTS a TWS Prikladam este screenshot nastavenia pripojenia IBCHARTS na IB TWS ( Data->IB->Connection setup ) Pozrite prosim este Data->IB->Connect - mate ho sede?? ak nie tak nieste pripojeny na IB takze kliknite na connect Ak Vam to nepojde tak to skusim este raz nainstalovat na cistu masinu poslem postup pripojenia - dufam ze sa mi vybavia vsetky kroky :) Zatial sa majte BORCO

479

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Pete: Mam stejnou touhu, IB data + tradestation, v mém případě Tradestation 2000i, tuším posl. standalone verze... Už jsem to kdysi měl rozchozený, fungovalo to, až na to, že co si člověk nechytl tak, to neměl. Mám pocit, že IB mají nyní v API nějakou funkci na načtení historie. Máš s tím nějakou zkušenost, případně s nějakou utilitkou, která umí nějakou krátkou historii načíst a uložit aby se to dalo šoupnout do global serveru ? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusil jsem mezitím stáhnout a rozběhnout ten Quotetracker, jak se tady o něm mluví a jak vidím, umí backfill i export dat do texťáku, takže tím by to šlo případně taky. A zeptám se - tím backfill se mi to natáhlo jen asi do 14:10 hod. To je normální nebo jen dnes byl nějaký problém... díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1) tradestation dnes jiz umi stahnout starsi tickova data (min 6mesicu - nepotvrzenou mam informaci ze dokonce i delsi)
2) IB umi pres API stahnout data 2s (nekdy i 1s pres special API prikazy) pro historii 45 dni (dela sierra). Medved ve free verzi stahuje 2 dny a v placene myslim 10
3) dnes byly problemy s backfillem pro nymex trhy - par vypadku behem dne

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...