Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Grafy OnLine v IB platformě


Jakub

Doporučené příspěvky

Ahoj. Znovu jsem narazil na problémek v grafu v TWSku a tak bych znovu rád poprosil, někoho ve věci zasvěceného, o pomoc. Co nejjednodušeji: Zadám-li v automatickém grafu s třeba 15sec. TF jakýkoliv indikátor, tak se sice vykreslí, ale dál se již neaktulizuje a nechá se s přibývajícími svíčkami "odsunout mimo obrazovku". Přopojený PrintScreen to osvětlí více. Je, či není možné někde nastavit automatický update indikátorů? Například ono Volume se updatuje automaticky. Prošel jsem skoro veškerou položku po položce v nastavení, ale nic, co by mohlo pomoc jsem nenašel.

20932

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 106
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,

potreboval bych poradit,v systemu TWS, primo v grafech muzu zadat buy,sell a stop loss prikazy, tak aby po jednom kliknuti se zobrazily vsechny tri najednou podle nastavenych hodnot. Toto nastaveni plati pouze pro jeden trh. Kdyz prepnu na jiny graf komodity, nastaveni zustava stejne z predchoziho grafu. Je mozne nastavit prikazy tak, aby sedely na dany graf? Poradite kde to udelat? Mockrat dekuji.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Ahoj.
Pokud to bude OT, tak se omlouvam. Neni to technicky problem u IB, ale pouze problem mezi pocitacem a zidli. :)
Vytvoril jsem si novou zalozku pro spready a otevrel tri spreadove pozice klasicky pres COMBO. Vse ok nekolik dni. Pak jsem se rozhodl nainstalovat aktualizaci TWS bez ulozeni nastaveni (moje blbost). Po prihlaseni uz se mi neobjevily spready ale pouze kazde nohy zvlast. Netusite ,prosim, jestli existuje nejake elegantni reseni nebo nejake nastaveni, jak znovu zobrazovat data jako spread, abych si to nemusel pocitat na kalkulacce :) a mohl pohodlne prikupovat, eventualne zavirat pozice. Budu se prokousavat manualem (1255 stran :) ) a demem, ale kdyby uz nekdo tu zkusenost mel...budu rad :)
Vim, kde spradove grafy sledovat. Jde mi ciste o nastaveni v TWS. Snad to bylo srozumitelny.
Dekuju

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Corvus:

To se v TWS bohužel stává, že někdy něco zmizí? Jedinou možností je po každé změně uložit nastavení: file->save setting as... no a pak to jen otevřít, když něco zmizí: File->Open setting file...

Jinak cokoliv ti z TWS zmizí, tak tam stejným postupem vrátíš i kdyby se jednalo o otevřený obchod -> pokud máš otevřený obchod např. v ZCZ-ZCU, držíš třeba 3 knt a zmizí ti řádek se spreadem, tak ho přes Combo naveď znovu, objeví se tí stejný řádek jako ten původní, přiřadí se ti tam ty 3 otevřené knt a případně obě nohy, pokud už na listu nemáš stejnou nohu u jiného spreadu (na listu může být každá noha zobrazena pouze jednou).

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby


foglik:

predne Ti chci podekovat za odpoved a trpelivost s jakou se uz roky delis o svoje zkusenosti. Na foru uz jsem pres dva roky a Tvoje jmeno se objevuje opravdu casto a hlavne rady jsou uzitecne a z Tvych prispevku jsem si hodne odnesl. Dekuju

Jinak ,jak jsem psal, chyba to byla opravdu jen moje, prave protoze jsem si neulozil nastaveni ( uz se nestane :) ). Pochopil jsem z toho, ze prikazy jsou drzeny na strane brokera, ale zobrazeni spreadu uz je v rezii nastaveni TWS. Kazdopadne zkusim zadat pres kombo znovu a uvidim, jestli se spread zobrazi, tak jak jsem ho oteviral. Jde spis o komfort. Samozrejme obchod muzu zavrit i bez toho. :) Jeste jednou diky

Corvus
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

to 310Raptor: Jooo, asi už jsem dneska slepý :D Ten spread jsi fakt uvedl... to by bylo potřeba skládat graf z intradenních dat, což IB na daily grafu myslím nedělá. Možná nosím dříví do lesa, ale můžeš to vylepšit tím, že klikneš pravým myšem do grafu -> Chart Parameters -> Chart Time Options a tam si s tím pohraješ. Dáš například Set ignored daily time interval na časy, kdy jednotlivé nohy mají mizernou likviditu a široký bid/ask. To by mohlo vzhled grafu vytunit. Já to vyřešil line grafem. T.S.

25791

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 310Raptor:

Aby to mělo ty "hezké" knoty, musel by se Daily graf skládat nejlépe jen z RTH a zároveň nejlépe z tickových bid/ask dat obou futures. Když ze dvou Daily grafů zkombinuješ spreadový graf (právě takhle je to myslím u IB, kdyby ne, foglik mě opraví :D ), pak Open a Close je v pohodě. Ale H L ti v součtu dělá paseku, protože z dat v běžném denním grafu nelze říci, zda například ve chvíli high přední nohy nebylo low spodní nohy a naopak. Proto jsou složená High/Low mimo realitu - sčítá se, myslím, High a Low obou grafů. Proto je to roztahané. Hezky to jde vidět, když si dáš třeba 5ti sekundový chart s klasickým OHLC grafem.

Zjednodušeně Daily grafy vstupních futures neobsahují informaci o přesném čase jejich High a Low, kdežto časy Open a Close jsou jasné.

Tak snad jsem to napsal srozumitelně :-)
T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

310Raptor:

Mi ty stíny nepřijdou stejně dlouhé, ale je fakt, že jsou nějak divné. Můžeš napsat co je to za spread a TF. Jinak bych možná zkusil napojení na Ninju a myslím, že jsem někde na nettu zahlédl indi pro spreadové svíčky, ale byl asi placený.

EDIT: nebude to právě tím, že do toho TWS kope Hi/Lo Ask a Bid zvlášť a nedokáže z toho poskládat validní svíčku?

Tom:

Ti dám horkou hlavu...:) Ten graf s tím midpointem používám taky, ale pro klasické obchody asi není moc vhodný, protože Bid a Ask jsou zcela jinde a ta křivka tak může být zavádějící.

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...