Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jaká data využívat?


Mirek

Doporučené příspěvky

to durcot:

Stačí si prejsť fóra na finančníku (odkazy na dáta boli vložené do niektorých príspevkov) napr. :

www.financnik.cz/forum/read.php?2,1282,102244#msg-102244
www.financnik.cz/forum/read.php?2,1282,102213#msg-102213
www.financnik.cz/forum/read.php?2,1282,107117#msg-107117

Príp. si dajte vyhľadať do googlu klúčové slová emini data

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

greatboy:

vasemu dotazu prilis nerozumim, zkuste jej pripadne upresnit..
co se dat pro papertrading tyce, pak je idealni bezplatna varianta pro elektronicky obchodovane futures trhy ninja trader + zen-fire..
navod na zprovozneni naleznete zde:
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-zenfire.html

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: michal-administrator, díky je mi to jasné, ale můj vehikle to zatím nezvládá, musím si koupit kvalitnější kompjuter- hlavně co se týče RAM. Takže zatím využívám spíše barchart a britefutures charts a data. Proso jsem chtěl vědět, zda je nějaký web, kde mají i elektronické trhy - do doby, než si pořídím nový počítač.
Přesto ale díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

greatboy:

pro papertrading zadny takovy web na internetu zrejme nenajdete..bohuzel..budete muset zainvestovat do pocitace..
pokud chcete ale v mezidobi alespon trosku koukat, jak se trhy hybou, pak muzete na strankach burz sledovat zpozdena data, ktera si budete napr. po nekolika minutach aktualizovat..(ted jsem tam objevil i casovy ramec TICK, ale netusim, jestli se graf nove dokaze hybat po sekundach i v realnem case..spise bych rekl, ze ne..vyzkousejte, uvidite sam)

priklad: trh e-mini dow jones 5USD - YM:
www.cbot.com/cbot/pub/page/0,,1560%20chart,00.html?symb=YM&month=M&year=09&period=V&varminutes=5&study=&study0=&study1=&study2=&study3=&bartype=BAR&bardensity=LOW

PS. graf se bude hybat az v pondeli

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: michal-administrator
díky mám teď na zkoušku data od eSignal. Je dobré, že se vykreslí v jednom grafu dva rozdílné kontrační měsíce, můžete mně ale vysvětlit, jak se pozná, zda jsou data z pitu, nebo z elektronické burzy.Schválně jsem to zkoušel, ale opravdu si nejsem jist. Mimochodem co je to IOM ? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

greatboy:

vubec netusim, jak a na cem se vam data zobrazuji..proto nedokazu dost dobre odpovedet..jestli se vam zobrazuji data elektronickych trhu by melo byt patrne z informaci o nich...(osobne zkusenosti s pitovymi daty vubec nemam, takze bych vas nerad mystifikoval..treba vam to nekdo zkusenejsi upresni..)

co se tyce IOM, je rada moznosti..co se ale tradingu tyce, bude to ve vasem pripade nejspise "Index and Options Market", tj. cast chicagske burzy CME, na ktere se obchoduji futures na akciove indexy a opce..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
×
×
  • Vytvořit...