Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vaše zkušenosti s OnLine daty a grafy


Jakub

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mohl byste se, prosím, někdo podělit o svoje zkušenosti s OnLine daty a grafy.

Potřebuji hlavně grafy pro Globex. Na webu jsem našel nabídku od Barchart, kde nabízejí službu "e-mini edition" za 45 dolarů měsíčně. V poměru s ostatními se mi tato cena zdá přijatelná, ale nevím.

Prosím, napište pokud máte s těmito nebo jinými daty nějaké zkušenosti. Od koho je odebíráte, kolik za ně platíte a jak Vám vyhovujou nebo nevyhovujou.

Mockrát děkuji!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vlasto,

naprosto nejlevnější a zároveň zcela spolehlivý způsob on-line dat a grafů, který jsme kdy našli, je následující:
Zdroj dat = Interactive Brokers. Data zdarma, pokud neobchodujete a máte účet otevřený a fundovaný pouze pro treningové účely, pak 10 USD měsíčně.
Grafy = www.financnik.cz/exe/sierra/. Je to program, který se propojí s IB a z jejich živých dat pak zobrazuje grafy. Program má spoustu indikátorů, možností, nastavení... Dokonce umožňuje reálný nebo zrychlený play-back historických dat. Takže můžete trénovat i o víkendech. Nejlepší je pak cena - program stojí cca 100 USD na rok, t.j. směšných 8 dolarů na měsíc.

O ničem vhodnějším za tak malé peníze nevím.

S pozdravem,
Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši, vzhledem k Vaší předešlé odpovědi odvozuji, že sierru máte. Proto bych se zeptal jestli u SIERRA Chart jdou zobrazovat spolu různé indikátory v jednom okně. Jedná se mi konkrétně o William´s %R a RSI. Já mám FSxtru za podstatně větší peníze (100$+/měsíc )a tam to nejde.
A taky bych se ještě zeptal (ujistil se)- ve spojení IB-Sierra jsou ID grafy opravdu zdarma a to včetně poplatků burzám??? Tomu se mi nechce nějak věřit, protože všude čtu - různá cena graf.systému + poplatky za on-line data.

Díky za odpověď

PETr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PET,

ano, já sám Sierru používám - již poměrně dlouho. Zobrazovat indikátory v jednom okně lze. Data v IB jsou skutečně naprosto zdarma - pokud uděláte obchody alespoň za 30 USD měsíčně - nebo za 10 USD měsíčně - pokud neobchodujete. Jedná se samozřejmě o data pouze pro elektronické trhy, nikoliv pitové.

Zdravím,
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Chtel jsem se zeptat v jakem formatu jsou poskytovana On-line Data na IB ? Uvital bych kdyby byla moznost natahovat je do meho amibrokera (tak jak to ted delam z historickymi a zpozdenymi daty) nebo je lze prevest do grafu pouze pomoci Sierry, ktera se s platformou IB spoji pres nejake specialni rozhrani.. ?

Diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ,

Musím potvrdit Tomášova slova , Já jako začátečník a naprostý antitalent na počítačový provoz jsem s nainstalováním IB platformy a Sierra charts neměl žádné potíže a všechno mi funguje na 110% takže vřele doporučuji . Pokud se budete řídit instrukcemi zde na F. nemůže se stát že by vám vznikli nějaké nečekané potíže . Na platformy si zvyknete tak rychhle že už žádnou jinou hledat nebudete a rázem budete mít vyřešenu otázku ( co , jak , a s čím )

Hezký večer .R. Thumbs Up

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Ahoj všichni,
může mi někdo poradit, jak stáhnout 14ti denní trial E-Mini Edition od Barchartu?
S mojí anglinou jsem pochopil, že se jedná o 4 kroky, ale nevím, co potvrzuji odkliknutím posledního kroku,
pakliže chci jen vyzkoušet demo ??? (jen se registruji, či se k něčemu zavazuju?)
Chci to vyzkoušet spolu s Infinity.

Děkuji za vysvětlení

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Pitboss,
prosim nemohl byste prozradit zdroj historickych dat ktera jste zakoupil, prip.
poslat na mail dho@email.cz? Predpokladam ze hovorime o YM, ER nebo ES
datech. Na netu se daji sehnat data zdarma na nekde zde zminovane ruske
strance, ale zdaji se mi nepresna. Nektera placena data jsou zase prilis draha,
proto se shanim po necem rozumnem, mozna Vami zvolena data jsou
prijatelna i cenove i s ohledem na presnost.
Predem dekuji

S pozdravem Dan.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...