Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokerů II


Doporučené příspěvky

Obecně bych u FX brokerů tvrdil čím dále od nich, tím lépe :D
Googlujte pořádně a dávejte bacha, protože situace, kterou popisuje Gti (několik příspěvků výše) je běžná norma. Prostě si vyrobí skluz a ten jde brokerům do kapsy. Na paperu, nebo na začátku live se to nestává a pak to najednou začne...

Vím o člověku v ČR, který se živí tím, že dohazuje FX brokerům klienty a obchodují na těch účtech nějaká AOS a onen člověk má odměnu 30% z Bid/Ask, který (to je mi náhodička) se jednou za čas lehce rozšíří, nebo se cena grafu zasekne zrovna při větším pohybu atd atd. U FOREXu nejde nic vyreklamovat, není to centrální burza. Takže bacha na to...

T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 92
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Obecně bych u FX brokerů tvrdil čím dále od nich,
> tím lépe :D
> Googlujte pořádně a dávejte bacha, protože
> situace, kterou popisuje Gti (několik příspěvků
> výše) je běžná norma. Prostě si vyrobí skluz a ten
> jde brokerům do kapsy. Na paperu, nebo na začátku
> live se to nestává a pak to najednou začne...
>
> Vím o člověku v ČR, který se živí tím, že dohazuje
> FX brokerům klienty a obchodují na těch účtech
> nějaká AOS a onen člověk má odměnu 30% z Bid/Ask,
> který (to je mi náhodička) se jednou za čas lehce
> rozšíří, nebo se cena grafu zasekne zrovna při
> větším pohybu atd atd. U FOREXu nejde nic
> vyreklamovat, není to centrální burza. Takže bacha
> na to...
>
> T.S.
Môžeš zľahka nasmerovať, nech vieme komu sa vyhýbať?
>
>


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to premnath:

Vzhledem k cenzuře a pravidlům tohoto fóra Ti kontakt/směřování zde na toho dobráka sdělit nemohu. Leda, že si najdeš někde jinde ty mě a to bych se toho dobráka ještě musel zeptat, zda můžu jeho kontakt předat dál. Ctím diskrétnost a anonymitu :-)

? A hlavně, co je tím důvodem? Chceš se místo tradingu taky živit takhle? To bys mi moc radost neudělal ;-)
Prosím o vysvětlení :D

T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 4 týdny později...

ono taky bude záležet jaký účet myslíte, ten standart AM účet je MM, ten druhý je ECN, každopádně co já četl na českých i zahraničních fórech a vyhledal si testy a recenze na Admiral Markets, tak ten ECN byl více doporučován

jinak jejich support je super, docela dost věcí jsem s něma řešil a pokaždé mi během 30minut odepsali a vše vyřešili a zodpověděli, hlavně teda jejich account manager Yury Eliseev

(live účet u nich nemám)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

S ich ECN účtom skúsenosť nemám, obchodoval som s nimi v dobe, keď ho ešte nemali a to na štandartnom účte. Zo začiatku to šlo, potom nastali komplikácie. Podpora funguje tak pol na pol. P. Yury bol síce ochotný aj vtedy /rok 2012/, ale keď mi vypadla platforma a nebolo možné zavrieť pozíciu, žiaľ veľa nezmohol. Volal síce do materskej krajiny, ale i tak trvalo dosť /1,5 hodiny/ dlho než mi pozíciu zavreli. Snažil som sa aby obchod anulovali, to sa ale nepodarilo. Tvrdili, že som bol jediný, komu sa to stalo. Napriek tomu, že som to riešil aktívne a na podpoore vedeli, že mám problém. Dopadlo to ako dopadlo. Mojou chybou bolo, že som nedal SL hneď pri otvorení pozície. Ale nenapadlo ma, že sa to može stať hneď po tom, čo do pozície vstúpim. Väčšinou som predtým najskor pozíciu otvoril a potom dodatočne nastavi TP a SL - človek sa holt stále učí.. Inak spready majú dobré, ale 25 tisíc počiatočný vklad pre ECN sa mi zdá relatívne dosť. Hlavne v prípade pokiaľ človek začína. Sú brokeri, kde stačí aj zhruba 10 tisíc CZK pre otvorenie STP účtu. Inak držím palce a prajem úspešý trading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Chtěl bych upozornit na nevhodné chování dukascopy.Ani nezvedají telefony ani nejsou ochotni nechat zavřít pozici.Jenom lžou po chatu a již ani po chatu nereagují.Je to MTGOX akorát se jmenují jinak to je evidentní.Je to již po druhé za tento rok.Všechno mají zamrzlé a lžou přitom nezvedají ani telefony.Člověk nemůže uzavřít pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...