Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: FinWin & MACD


Doporučené příspěvky

Dobrý den Tomáši. Děkuji za inspirující článek ! Jen by měl zajímalo pár věcí.

Obchod 1) píšete, že MACD je klesající, poslední úsečka plochá. Je klesající asi tak posledních 5 úseček. Nebo jak "daleko" do historie mám hledět ?? Píšete, že vzdálenost k LOD je víc než dostačující. Z toho obrázku to úplně neodečtu...ale LOD, pokud tomu správně rozumím, vytvořila dlouhá úsečka (low) chvilku po otevření. Vychazí to cca na 2.0bodu ?? Při SL 1.5 je pak RRR 2:1,5, čili 1,3333. Je to tak, nebo se mýlím ??

obchod 2) MACD klesající ?? Tomu nějak nerozumím (souvisí s obch.1 - jak delako hledět do přechozích úseček)
Já bych jí označil za spíše rostoucí. Jen poslední úsečkou se mírně zalamuje dolů. Hledíte tedy jen na poslední úsečku ?

obchod 3) MACD spíše klesající. Mně přijde plošší než v obchodě 1.

5-8 paráda.

9 do toho už bych asi nikdy nešel - je tam divergence na CCI50 a ceně, low před 9 je níže než poslední "spodní" swing.

Je možné, že o tom nějak chybně uvažuju, nebo koukám na nesmysly:) Mohl byste mi to prosím trochu přiblížit ? (nebo kdokoli jiný)
Děkuji moc a přeji prima den.
Alex

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K tomu HOD, LOD

Ja som trendovy obchodnik, co znamena, ze pocitam s tym, ze trh po mojom vstupe bude tvorit nove high, low a preto ja osobne toto nerespektujem, len vynimocne, pokial stoji v ceste nejaka zahustena oblast, ciste OF z vyssieho tf, high, low predosleho swingu...a ked uz pisem, tak sa vyjadrim aj k tomu obchodovaniu 2.5 hod. denne, ze potom sa uz clovek nedokaze sustredit..... Nesuhlasim, pretoze ked clovek vie, co v trhu hlada, moze mu to bezat zapnute aj cely den a na konci dna je schopny profitabilne zobchodovat signal na ktory cakal.

Nech sa dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...