Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Belier

AxiTrader

Doporučené příspěvky

to Břonda:
No já nevím, tomuhle bych nevěřil. Zase forexák a sázková kancelář v jednom...
EDIT: Jo a jakékoli denní/minutové/sekundové/tickové/atd atd grafy každý seriózní broker/platforma dokáže zobrazit.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já bych to nebral tak, zda broker (jestli se to vůbec v mnoha případech tak dá označit) je či není důvěryhodný - to má každý jiné vnímání, ale pokud mi broker poskytuje k obchodování jako platformu MT, ke kterému sám výrobce poskytuje "utilitu" pro manipulaci dat nebo mi nabídne vlastní řešení - tam jsem přesvědčen, že manipulace je vysoce pravděpodobná, pak za mě - ruce pryč.

foglik

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Aha! Možná budeš mít nějaké okleštěné demo. Já mám demo k ostrému účtu a mám tam majors, minors, exotic, řadu indexů a to zlato a stříbro. Zřejmě by to chtělo kontaktovat AXI nebo založit ostrý účet.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
No jo, k live účtu to asi bude jiný, jak jsi s nima spokojen ?, já jsem otevřel účet u Dukase, ale jelikož jedu Niala, sleduju grafy u Axi, možná bych tam mohl otevřít mikroúčet, abych se dostal k datům.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Spokojen jsem. Otevřel jsem si malý účet a jedu výhradně na ostrém účtu 1-2 mikroloty na páru (ale zase několik párů současně, takže takové malé portfolio). Žádný stres a pořád od září na ostro - demo na mikrolotech nemá smysl. Postupně s růstem účtu pomaličku přidávám. Jedu také Niala na denních grafech s přihlédnutím k týdenním a v podstatě jen pinbary na s/r úrovních a výhradně nastupuji na 50% pinbaru abych ušetřil na SL.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mám vybráno 8 měn a ty 2 kovy. Zatím jsem jel jen měny, kovy jsem jednou-dvakrát zkoušel, ale nedostal jsem se do obchodu. Indexy jsem nezkoušel, zdál se mi příliš vysoký SL.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby